<

У «швидкій» Нововолинська в чоловіка зупинилось серце: фельдшер та водій реанімували хворого

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:06 | 6.04.2019 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2
/ коментарів 15

5 квітня бригада Нововолинського відділення екстреної медичної допомоги у складі фельдшера та водія врятувала людське життя.

Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Фейсбуці.

Так, 5 квітня 2019 року в Центральну оперативну диспетчерську надійшло звернення з приводу «болі в серці». 

Коли ж медики приїхали, хворий скаржився на пекучі болі за грудиною, які продовжувались до семи годин. Зробивши ЕКГ, фельдшер встановив діагноз «Гострий коронарний синдром» та почав діяти. 

Надавши відповідну медичну допомогу, хворого на ношах доставили в санітарний автомобіль, для транспортування на госпіталізацію у Нововолинську центральну міську лікарню. Вже у автомобілі хворого підключили до монітора на дефібриляторі для контролю ритму серцевих скорочень. 

Не встигла бригада від’їхати від будинку, як монітор зафіксував відсутність серцевих скорочень. Водій зупинив автомобіль та побіг допомагати фельдшеру проводити реанімаційні заходи. Вже за чотири хвилини проведення серцево-легеневої реанімації у хворого відновилось серцебиття та дихання. 

Підтримуючи життєві показники, хворого успішно доставили на приймальне відділення лікарні Нововолинської ЦМЛ, де вже чекала реанімаційна бригада, яку заздалегідь повідомили про транспортування важкохворого.

Завдяки вчасній, кваліфікованій медичній допомозі працівниками екстреної медичної допомоги та налагодженої роботи з працівниками Нововолинської ЦМЛ врятували ще одне життя.

коментарів: 15
  1. Молодці !!! Які уважні і відповідальні !!! Здоров”Я вам і земного щастя найбільшого!!

  2. Хороша новина МОЛОДЦІ мене тоже 2015 році лікарі швидкої З інфарктом спасали мене швидко поставили діагноз і доставили реанімацію. Дякую їм.

  3. Приємно читати такі новини про наших лікарів.Бог віддячить за таку працю.А я кажу просто молодці.

  4. можливо ця сама бригада 5 років тому спасла життя і мому чоловіку. це раз їм велике дякую. скільки буду жити буду їм вдячна і дай Боже їм самим здоровя щоб спасли ще не одне життя.

  5. можливо ця сама бригада спасла життя і моєму чоловіку. ще раз їм велике дякую і дай Боже їм самим здоровя щоб спасли ще не одне життя.

  6. Я також вдячна медикам нашої швидкої. Багато разів приходиться їх турбувати мені
    Дай їм Боже здоров’я і терпіння.ДЯКУЮ!!!

  7. Дорогі наші працівники швидкої допоги! Дякуючи вашим зусиллям ви продовжили життя мому чоловіку на 3 роки! Не знаю скільки є бригад швидкої допомоги в Нововолинську але дві точно ВИСОКО кваліфіковані.Дай бог нам таких лікарів в віділеннях1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Неділя