<

У Нововолинську планують створити віртуальний музей шахт

22:19 | 4.02.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2
/ коментарів 5

Нововолинська міська рада подала заявку до Українського культурного фонду на участь у програмі «Культура. Туризм. Регіони».

Заступниця міського голови Юлія Лефтер та завідувач сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки виконкому Вероніка Сєргєєва розповіли, що вже розроблено концепцію інноваційного проєкту – створення першого в Україні віртуального музею, присвяченого діяльності шахт та важкій праці шахтарів, – йдеться на сайті міста.

Задум полягає у створенні віртуальної екскурсії наземними та підземними об’єктами однієї із шахт Нововолинська. Буде змонтовано п’ятдесят сферичних панорам із копрами, надшахтними будівлями, системою підземних лав.

Віртуальна екскурсія матиме текстовий і фоновий супроводи англійською та українською мовами, а також інтерактивні об’єкти. Вхід до веб-екскурсії буде безкоштовним та загальнодоступним.

За попередніми підрахунками, бюджет проєкту складе понад 600 тисяч гривень.

коментарів: 5
 1. Самі цінні музейні експонати,які мають бути в цьому музеї шахт–це техніка: комбайни,які з латок і металобрухту склали зварювальник,слюсаря механік; шахтні канати, які мають вузли і пушніну через кожні 3 метри; жаки з собачками, які ніхто крім нас в світі не бачив; одноколесні возики,якими проходять розрізні печі; пускачі з кілками в котушках контактора і т.д. А самі цінні експонати–це колекція склянних пляшок з під горілки з 1960 по 2021 роки, які гарно сховані за затяжкою на любій шахті. Так що дерзайте свій проєєєкт,а шахтарі вам поможуть поповнити колекцію.

 2. І жодної копійки для бюджету проекту не треба. Гроші самі посипляться,коли для відвідувачів музею-шахти буде організовано спуск у вагоні з квєршлага з прискоренням. Американські гірки “відпочивають”. Емоції–12 балів!!! Черга буде як до мавзолею Леніна.

 3. 600 тис. грн. Починається весна! З під снігу з’являються перші ями! Які музеї? Куди це безголове керівництво бюджет транжирить?

  • “Бюджет проекту — план, який виражається в кількісних показниках і відображає витрати, НЕОБХІДНІ (запитувані) для досягнення поставленої мети. У бюджеті відбиваються оцінені результати скоригованого календарного плану та стратегія реалізації проекту”.
   Не вказано, що кошти МІСЦЕВОГО бюджету))

   Хоча, про що це я?) Вам з дивану краще видно))

 4. УКФ – Український культурний фонд. Не асфальтний, не промисловий, ні будь-який інший…
  Фонд надає грантові кошти. Грантові – безповоротні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Жовтня, Неділя
23 Жовтня, Субота