<
У мене та в Гузя позиція не займатися політиканством, а спільно робити справи, – Герус

11:16 | 1.01.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1450
/ Коментарі відсутні

Під час інтерв’ю для БУГу Андрій Герус розповів про співпрацю з народним депутатом від округу №19 Ігорем Гузем. За його словами, у них спільна позиція не займатися усіляким політиканством, а працювати на благо громади, а отже – спільно.

Так, у Литовежі було зроблене штучне футбольне поле, яке збудоване в Литовежі на кошти державного фонду – соцеконом. Також в Литовежі було виділено кошти на побудову ЦНАПУ – біля 7 мільйонів. Для Нововолинська – більше 6-ти (мільйонів, ред.) на будівництво спорткомплексу біля школи. Там зараз ідуть роботи.

“Безумовно, є співпраця з Ігорем Гузем. Це його заслуга, що ми щось робимо, щось будується і, сподіваюся, буде будуватися. Ми спілкувалися і він висловив свої ідеї. Очевидно, що, якщо наші зусилля об’єднаємо, то можна зробити щось спільне. Від цього виграє громада”, – сказав Герус.

Намагатиметься допомогти там, говорить Герус, де є на місці ініціатива і проєкти, які мають певну стадію готовності.

“У мене позиція й, наскільки я знаю, в Ігоря також, щоб не займатися усіляким політиканством, а разом щось робити і дати більший результат. Ми хотіли б, щоб регіон розвивався і міста розвивалися. Тому я з повагою відношуся до Ігоря Гузя. У нас абсолютно хороша і, сподіваюся, результативна робота. Мені приємно разом працювати”.

Читайте також: Андрій Герус розповів про роботу у Нововолинську та Литовежі, шахтарське питання регіону, добудову «десятки» та співпрацю з Гузем


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі