“Ми тебе заріжемо і тебе знайдуть на териконах”, – матір розповіла про погрози від групи молодиків учню Нововолиньского ПТУ №11

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:26 | 21.12.2016 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: / 44 коментарі

Пізно ввечері 21-го грудня в редакцію інтернет-видання БУГ звернулась Ірина Устимук, мати хлопця, який навчається у Нововолинському ПТУ №11. Жінка розповіла про криміногенну ситуацію, котра склалась у місті, а саме на території училища.

Ірина Устимук повідомила нам про тривожну ситуацію з її сином та іншими учнями, про погрози позбавити життя, побої від групи молодиків, котрі протягом тривалого часу займаються вимаганням біля гуртожитку ПТУ №11.

Матір учня приїхала з Любомльського району і буде у Нововолинську допоки не впевниться у безпеці для учнів ПТУ. На даний час ситуація дуже складна, молодики ходять групою по дев’ять чоловік, носять з собою біти та пневматичну зброю.

Вайбер
44 коментарі
 1. безпредел 90

 2. Страшно на вулицю виходити зараз взагалі! Нововолинськ взагалі кримінальне місто. Жах що твориться!

  • свято наближається / 22.12.2016 - 10:51 / Відповіcти

   А шош ви хотіли. Майдан, Закон Савченко, а долар вже по скільки???

 3. А ми далі платимо податки, щоб їм була зарплата? Мерія теж нічим не цікавиться… Скільки вже було випадків “Не коректної” робоботи ПОЛІЦІЇ хоч, якійись вплив наших “обісранців”

  • нововолинець / 22.12.2016 - 09:54 / Відповіcти

   мерія не цікавиться тому,тому що злочинність добре організована і “кришована”. Маєтків і дітей службовців ніхто не чіпає.

 4. Та вже ці слухи ходили давно про “чоткіх пациків” в тому районі… Поліцейські за погром в центрі ніхіра не зделали малалеткам а тут взагалі напевно злякалися щось робити… По-кращення в кожну хату… А на свята коли в центрі буде багато людей і почнеться, якийсь двіж вони у Володимир втечуть?

 5. Тут на 15-мрн взагалі жах що твориться малі діти яким по 16-18 років ходять толпами по 5-10 чоловік і віджимають телефони гроші а міліція ніяк на це не реагує та навпаки як на мене прикриває їх це є жах шановні!!!

 6. Я тут навчався рік назад того року теж таке було просто не так відкрито теж збивали гроші пригрожуючи тим що поб”ють і буде гірше вони ходять по території училища при цьому ніхто їм ніякої управи неможе знайти вихователі в таких випадках як бачать що на вулиці так званна “гопота” не пускають просто учнів на двір з гуртожитка при цьому вони теж нічого не можуть зробити а як викликали поліцію то вони просто розмахували руками

 7. Антигопнік / 21.12.2016 - 23:01 / Відповіcти

  Чесно я сьогодні ішов з нашого краю і був в шоці я побачив молодих людей які були явно настроїні агресивно їх було чоловік 15-20 вони були з якимись палками в одного навіть бачив пістолет!!!! біти і кастети для них це звичайна справа чесно мені 27 але я сам злякався за своє здоров”я так як думав що матимуть до мене якісь претензії але здивувало мене не так це як вони сиділи недалеко магазина грін форд з дітьми яким явно немає 18 пили алкогольні напої близько 14 00 і це не привертало увагу прохожих.

  • Чому не визвали поліцію???
   Адже ВИ:
   – ” в одного навіть бачив пістолет!!!!”
   – “з дітьми яким явно немає 18 пили алкогольні”

   Ось так живемо, ніхто нічого не робить, а винувата влада і поліція ((

 8. Житель Нововолинська / 21.12.2016 - 23:17 / Відповіcти

  Згідний з вами повністю.
  Ось цю банду взагалі посадити треба!!!
  Ходять дітей лякають, гроші забирають, б’ють!!
  Мав би дитину то ніколи б не відправив би туди вчитися!

 9. Інокентій / 21.12.2016 - 23:31 / Відповіcти

  Так то там на 15-му пех вадімка орудує. Його від криміналу сбушніки вже декілька разів в ментовці відмазували.

 10. Олександр / 21.12.2016 - 23:45 / Відповіcти

  А писати потрібно так,щоб бачили всі-не лініться -нажимайте правильні кнопочки,задавайте питання і місцевим депутатам і владі.Бо читаючи їхні звіти здається,що в них роботи вже немає-все вирішили!

  • нововолинець / 22.12.2016 - 10:09 / Відповіcти

   Так влада сприяє,як бачите,цьому. Найактивніші з цих бандюків – відморозків незабаром стануть депутатами. Такі вимагальщики і вибивали там дуже цінуються
   бо близькі по духу переважній більшості місцевого бомонду.

 11. В нас в місті не поліція, а ідіоти, які получили нові машини, і тільки й роблять шо їздять панти ганяють… За що їм платять???
  В місті хати, квартири грабують, наркоманія, наркоторгівля процвітає…морду кожного наріка мєнти знають, але ті ходять на волі і коляться на кожному углу… дожилися що дитину вбили, а ті безтолкові «стражі порядку» навіть не поворухнулися б якби під мерією не провели мітингів…
  А зараз ті доблесні патрулі бояться вийти зі своїх джипів і надавати по вухах якимось малолєткам, які погрожують дітям, роблять розгроми в центрі нашого міста…чи може ті малолєтки з тими горе-поліцейськими за руку вітаються і башляють їм з «заробленого»???

 12. С цих віх коментар, чьому не подали в а поліцію, чьому закрилися у своїх помешкання. Ви самі собі винні. БО НАШ НАРОД З ДЕВЯНОСТИХ

  • Правильно поліції влацям зашкалюючі зарплати ,а ЇХ РОБОТУ нехай виконує ,обдертий ними, безправний народ.

 13. Подайте заяву і може вас розглянуть!!!

 14. Архітектор Мендісабаль / 22.12.2016 - 01:25 / Відповіcти

  Пару років тому група учнів 11 бурси побила за вечір юриста Волиньвугілля, лікаря та вчителя. Просто так. Бо захотілось.
  Був суд, бо постраждалі потрапили і в лікарню.

 15. Ніц не вдіяти і гопоту не перемогти. Україна – це “рускій мір”

 16. Яка влада ? Та що видала дозвіл на продаж алкогольних напоїв на території училища, маю на увазі магазин “Квадрат”, в якому без проблем в любий час “дня” і “ночі” можна придбати спиртні напої, для зручності ще й поставили столики з стільцями. Студенти в любий час можуть собі розслабитись хоч пивом, хоч горілкою. “Грінфорд” також має постійних клієнтів з числа студентів. За що п’ють? Куди дивиться керівництво училища, чи пряма вказівка влади не втручатися.

 17. Нововолинськ / 22.12.2016 - 08:03 / Відповіcти

  Хай ці клоуни ше трохи почудять, і люди зберуться і почнуть робити самосуд! В цих гопнічків немає ні “понятій”, як вони виражаються, ні елементарної поваги до самих себе! Це дибілоїди, які самі собі нав’язали кримінальне життя! В цих одна дорога- поздихають від алкоголю, наркотиків і туберкульозу на зоні!

  • Поки вони виздихають, скільки вони біди нормальним людям накоять.
   Єдиний варіант помогти їм виздихати, тільки зробити це потрібно, притримуючись закону.

 18. Проблема не в магазині “квадрат”,проблема що немає достатнього виховання молоді.Якщо дитину не тягне на спиртне,то ти хоть мільйон “квадратів”відкрий з спиртним,а,він прийде по сік!інше питання:я як тренер,який працює не один рік з дітьми бачу катастрофічну деградацію молоді,це просто жах!!!немає достатньої підтримки органів влади спорту!!!Все якісь піар ходи!про це можна говорити багато.Далі:чи достатньо приділяється уваги до вихованні по відношенню до людей,старших ,рідного краю?ні!!!!що видно?кругом мат,озлоба,неповага!!!з іншої сторони слаба контрольованність органами-це породжує те що ми маємо!!! питання чи це комусь вигідно!!!???…думаю що не без цього…

  • Олександр / 22.12.2016 - 10:29 / Відповіcти

   Багато з чим згоден,але цих дітей не котики бездомні народили!!!!Про яке ви виховання говорите?Вчителі,тренери…..це як директор школи вміє виховувати сина лазити по чужих квартирах,щоб не попастись!!!!Ви питаєте,чи це комусь вигідно-а ви чули,щоб когось від влади пограбували?

  • Для підтримки спорту волі у влади немає,а для споювання молоді генделики ростуть як гриби після дощу в т.ч. і біля навчальних закладів. Розвивають керманичі міста “антиалкогольний” імунітет у підростаючого покоління.

 19. Яке виховання у хворому,корумпованому ,аморальному середовищі,де навіть перші особи не гнушаються та користуються нецензурщиною в публічних місцях,де родичами правоохоронців безнаказано дозволяється вбивати людей на териконах,де в природних заповідниках протизаконо зводяться маєтки за безкарно вкрадені бюджетні кошти.

 20. Це Сомалі, дітки.((
  Мамі цього хлопчини порада- не дивіться на цих поліцейських, що вони не хочуть приймати заяву. Опишіть всю цю ситуацію у письмовому вигляді на ім’я начальника міліції та надішліть цю заяву рекомендованим листом, не ходіть кланятись по їхніх кабінетах, вони глухі. Вони зобов’язані реагувати на заяви,бо лист буде зареєстрований у секретаріаті.

  • На вбивство Каті Литкіної сильно реагували? Вбивцю випустили безперешкодно за кордон.
   Якби не Всеукраїнські канали,то поліція із сапожніковим до цих пір “реагували” аж поки термін давності минув…

 21. І ще одне- чим більше батьків дітей, яких залякують та вимагають гроші, напишуть такі самі заяви і надішлють рекомендованими листами, тим краще.

 22. Мера нормального нам треба

 23. Якби в мера були діти, та щей неповнолітні, і якби їм загрожувала небезпека, тоді він не так реагував. А так йому не зрозуміти ні ту маму, яка розповідає про сина, ні вас з нами…

 24. Ви знаєте читаю коментарі і я в шоці, в одних винні поліція , в інших мер, вчителі, депутати і тд.Люди схаменіться а де батьки які повинні виховувати своє чадо прививати повагу , любов, співчуття , доброту при дітях не вживати нецензурну лексику і тд.А ви робите всіх винних, схаменіться більше часу приділяйте своїм дітям цікавтесь їхнім життям і будьте їм не тільки батьками , але й і друзями.

  • Так-так,виховайте вже та привийте отим покидькам з бітами і любов, і повагу….і все інше. Є вже організована банда,тому свої соплі залиште,тут потрібні конкретні дії поліції. А поліція нічого не робить,бо професіоналів там немає. Таке враження, що поліція сама боїться покидьків або кришує їх.

  • Олександр / 22.12.2016 - 16:38 / Відповіcти

   Від осини не родяться апельсини.

 25. Мер повинен брати під контроль все,що відбувається в місті!Чому у тому самому Володимирі Волинському такого криміналу немає?Бо там мер на своєму місті!!!

 26. Тут мова іде про те, що робити і як поступати в таких випадках, коли вже є вибачте ”виродки”, одні без батьків, інші з батьками, але вони є. І з ними потрібно щось робити, наказувати винних і рятувати невинних дітей, яких вони залякують і погрожують, щоб потім не сталося того, що сталося з Катериною Литкіною.

 27. Закрийте це пту! тут є де навчатися , без цих гопніків в коледжі ми розберемося 100%

 28. Вася, закрийся ти. А ПТУ було і буде. Вася, чи як там тебе, ПТУ і колеледж – не сумісні.

 29. Буду говорить по русски, так как клавиатура такая.
  Можете осуждать за это, ваше дело.

  Скажу так.. по поводу этого всего.

  Никто некому не поможет, и полиция в том числе. Мне 21, я знаю половину людей которые это делают, не лично, но знаю. Знаю что это за люди. Знаете что я скажу? (З СКОТАМИ ТРЕБА ПО СКОТСЬКИ) если вы меня понимаете. Они знают лишь один язык, язык силы, страха, мести. Они думают что они сильные, лучшие и их все бояться. Вот поэтому это все и преисходит. Потому что отпор нужно давать! В прямом смысле. Таким нужно показывать что они НИКТО и звать их никак. Их нужно ставить на место, а ваша полиция к которой вы сразу спешите за помощью, заставит их только смеяться. Их нужно бить, калечить, делать как они. Тогда толк будет. Да, я понимаю что люди бояться, но этим они и пользуються. Половина из них когда они одни, не способны даже отпор дать, а если они вместе то им все позволено. С ними нужно их методами, иначе никак. Для этого нужно много людей, нужны люди которые поддержат и не отступят. Им нужно только показать что они всех достали, и люди пойдут до конца, тогда будет толк. Могу поспорить что минимум 1 из 10 человек имеет связи, которые могут помочь в любом случае. Собирается толпа, приходят они, или пусть главный. И все по полочкам. Если это будет продолжаться, будет делать больно. А я уверен что людей ЧЕСТИ собереться на много больше чем их! Их можно задавить. Но это ведь не ваше дело.. моя хата скраю как говориться. А писать здесь мы все горазды. Я лично пишу здесь первый раз. Мне просто больно за людей которые страдают, жаль матерей. Эти шакалы нападают на слабых. Разве они пойдут против толпы, или того кто по силе как они? НЕТ. Они ссут под себя, уж поверьте. Все в этом городе можем изменить только мы сами. Полиция это полная фигня. Они сами их бояться. И уж поверьте, что не все компании в нашем городе плохие и как они. Нет, это не так. К примеру.. есть в нашем городке улица на которой каждый из молодых парней против них. И они это знают. Бывали у них разборки и они поняли что им дадут сдачи. К чему я веду..? К тому что нас много. Много тех кого они просто достали. Меня они не трогают, поэтому меня они мало интересуют, но когда я вижу что творится… это уже выходит за все рамки, правда.

  • Яна Іванівна / 29.12.2016 - 11:34 / Відповіcти

   Це правда – про сцикливе кодло. Я живу в Новіку 52 роки і подібні шакалячі зграї тут збиваються з завидною періодичністю. Що з ними робити? Виховувати? Подивіться на ці обличчя і загляніть в ці очі… Вони ж не всі літературну мову розуміють… Якщо прибрати мат і “тіпа-тіпа-тіпа”, то що зі сказаного таким “тіпом” залишиться? Та в цьому місті ще є мужчини, чи вже нема?! Є ще притомні хлопці – армійці, спортсмени, просто сильні та розумні, чи вже все поспивалось і скололось? Як зареєструвати самооборону – таку, як у Львові – “Варта-1”, “Варта-2”? Є ж у місті громадянський корпус “Азову” – ви можете стати об’єднавчою базою для всього притомного, що ще залишилось в Нововолинську. Треба витягувати поліцію на спільні чергування, бо як “зомбяк” провалить комусь бошку – то шо ви хочете, сидіть дома, коли темно. А як наваляють “організьмам” – тут де тільки і візьметься правосуддя!!! Народ… Зрозумійте: ми нікому не потрібні. Це справді сумно. А з іншої сторони – хто заважає НАМ збитись в зграю? Копняками заставити силові структури проводити заняття з “населенням” з питань самооборони та зрештою і місцевої оборони – в країні війна, а в тилу – то вже зараз на Марсі жвавіше, ніж у нашому болоті. Все це організується в рамках цивільного захисту. Нью-Волинськ будувався для самодостатньої оборони: ви ж подивіться на виносні балкончики, на круглі виступаючі архітектурні форми – звідти навиліт прострілюється вся вулиця, де таке є. Маленькі віконця – готові вогневі точки, які перекривають одна одну. В деяких місцях збереглись муровані з цегли парканчики з досить високим фундаментом і фігурними колонами. Ні-і-і, я не закликаю відловлювати і відстрілювати – Боже, сохрани. Я це до того, що місто має високий навчальний потенціал, плюс ліси, озеро, зарослі терикони – готова природна база для фізичної підготовки всіх бажаючих мати свою, Білу Зграю. Без обмежень за професією і віком. Енергія добра з часом поглине і наших “зомбяків”, а головне – не дасть в такій кількості плодитись новим.

Додати коментар


Погляд

Сапожнікову з командою час іти на заслужений відпочинок
Найбільша проблема влади Нововолинська – кулуарність, непублічність та непрозорість. Нині треба давати дорогу молодим, перспективним управлінцям, а Віктору ...

Новини

9 Липня, Четвер
14:06
Двох українців, яких підозрюють у крадіжках на будівництві, заарештували у Польщі
13:39
У Володимирі-Волинському знову виявили рекламу наркотиків
13:07
Молодий українець безслідно зник у Польщі
12:32
[ОНОВЛЕНО] Зеленський прибув на Волинь та ознайомився з ремонтом доріг і будівництвом садочка 1
12:12
У Нововолинську та Іваничівському районі зафіксували п’ять нових випадків COVID-19
11:40
У Луцькому районі чоловіка вбило струмом
11:05
Проводити температурний скринінг та носити маски: на Світязі дозволили працювати базам відпочинку 1
10:37
Приїзд Зеленського на Волинь: відома програма
10:18
На Волині підтвердили 2 875 випадків COVID-19: 50 – за добу
09:41
9-го липня в Україні повідомили про 51 224 випадки COVID-19
09:21
На озері в Нововолинську рятувальники провели рейд 1
08:39
Ні автівки, ні грошей: мешканця Ковельського району ошукали шахраї
07:15
На Волині може з’явитися завод із виробництва цементу із породи шахтних териконів 4
06:29
На Любомльщині чоловік намагався дати хабар патрульним
05:19
«Організація піддалася впливу Китаю та не змогла ефективно відповісти на коронавірусну кризу» – Трамп про вихід США з ВООЗ
03:41
На Львівщини затримали священнослужителя за торгівлю зброєю 1
01:28
Мешканець Естонії, який на 100 днів застряг в аеропорту Маніли через пандемію, спізнився на рейс додому
8 Липня, Середа
23:19
Розповіли, чи прийматимуть луцькі виші абітурієнтів з окупованих територій без ЗНО
22:35
«Усі були виснажені»: волинські рятувальники повернулися із Прикарпаття після ліквідації наслідків повені 1
21:39
Латають ями та встановлюють знаки: у селі під Луцьком готуються до приїзду президента 2
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі