<
Шахти №9 та №10 у Нововолинську відключили від електропостачання: робота на них заблокована

15:41 | 12.08.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
3148
/ Коментарі відсутні

Дві нововолинські шахти 11-го серпня від’єднали від електропостачання. Як повідомили гірники шахти №9, зараз робота на їхній копальні повністю заблокована. Так само від електропостачання відімкнули шахту №10 у Нововолинську.

Голова незалежної профспілки шахти №9 Василь Гура повідомив, що про це одразу ж поінформували профільного міністра, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

«Я доповів своєму безпосередньому керівникові, Волинцю Михайлу Яковичу, який розмовляв з міністром. І директор шахти також доповів міністерству про те, що зараз відбувається, бо це надзвичайна подія. Питання: хто керує міністерством і для чого сам перший заступник міністра, пан Власенко, особисто дав вказівку відключити шахти Волині від електроенергії?» – відзначає він.

Читайте також: Шахту №9 «Нововолинська» хочуть відключити від електроенергії за борги ДП «Волиньвугілля»

Заборгованість за електроенергію становить 816 тисяч гривень. Шахта готова заплатити цю суму, але, як стало відомо з перемовин, навіть це не гарантує, що електрику одразу підключать.

«Це спланована акція для того, щоб зупинити шахту. Це сплановано», – переконаний Василь Гура.

За його словами, на гірників тиснуть, аби вони виконали розпорядження вищого керівництва.

До слова, минулого тижня 48 шахтарів шахти №9 викликали до військкомату після того, як вони не допустили на робоче місце новопризначеного керівника Віктора Геращенка.

Справа в тому, що шахтарі впевнені, що Віктор Геращенко – це та людина, яку мають поставити на фінансові потоки. Новий керівник сам із Лисичанська і вже свого часу працював на волинській шахті, але з ним пов’язана історія з ймовірною розтратою коштів.

Проте головна причина неприязні та бойкоту від шахтарів закопана ще глибше. Зараз на волинські копальні та й на решту шахт повинні зайти кошти. З бюджету виділили 2,5 мільярда гривень на закупівлю вугілля. А це – ласий шматок для освоєння.

Поки що шахтарі нового керівника на робоче місце не пустили, попри те, що розпорядження про його призначення підписано ще 29-го липня.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі