ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 21:04

Рятувальники провели семінар з настоятелями церков Нововолинська

19:44 | 3.01.2017 / Рубрика: Нововолинськ / Прокоментуй!
0

Аби свята пройшли без надзвичайних подій, 3-го січня працівники Нововолинського МВ УДНС України у Волинській області провели семінар з настоятелями церков Нововолинська щодо пожежної та техногенної безпеки під час проведення масових заходів у Різдвяні свята.

Під час наради настоятелям церков було роз’яснено правила пожежної безпеки в культових закладах та порядок дій на випадок виникнення пожежі. Співробітники ДСНС наголосили, що в таких спорудах швидкість розповсюдження пожежі дуже велика, адже багато культових споруд дерев’яні та мають велике пожежне навантаження. Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили питанню справності, надійності електропроводки та наявності необхідної кількості засобів пожежогасіння. Рятувальники пояснили, які тяжкі наслідки за собою несе використання несертифікованих або несправних електричних приладів.

Основними причинами виникнення пожеж в культових закладах є використання відкритого вогню та нехтування правилами пожежної безпеки. Тому, з метою своєчасного вжиття організаційних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки у місті в період вихідних святкових днів рятувальники працюватимуть у посиленому режимі.

По завершенню заходу, святим отцям були вручені пам’ятки із роз’ясненнями основних правил пожежної безпеки у культових закладах для розповсюдження їх у храмах та проведення відповідних інструктажів із співробітниками. Адже саме за умови співпраці досягається спільна мета – безпека громадян.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"