<

Ретрофото: показали, як виглядала стометрівка у Нововолинську в 60 роки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:33 | 10.06.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
5548
/ коментарів 9

Показали, як виглядав сонячний день на стометрівці у Нововолинську в 60-ті роки.

Ретрофото головної вулиці міста опублікували в спільноті Буденний Нововолинськ.

Мешканці у коментарях згадують минулі часи та розповідають, що у 60-90-ті роки стометрівка була найулюбленішою вулицею молоді. Тут та біля кінотеатру “Україна” було заведено призначати зустрічі.

“Моє золоте дитинство в рідному Нововолинську”

“Скільки сходжено туди й назад по тій стометрівці”

“А з кущиками довкола каштанів, набагато красивіше та затишніше”

“Так хочеться видивитись в цих лицях когось знайомого”

Моє дитинство, юні роки і старість – все пройшло і проходить у цьому місті. Люблю і нашу “стометрівку”. 60-90 роки там було дуже людно, особливо у вечірній час. Таке відчуття було, що вся молодь міста була тут. По стороні ресторану “Шахтар” і по середині вулиці”плила ріка” молоді. Зустрічі призначили на стометрівці, біля кінотеатру “Україна” і біля фонтану (де” гелетина”). Гамірно було, весело. Здається недавно було, а в цьому році 50 років по закінченню школи, – згадує Емілія Данилюк.

Фото стометрівки 70-х років


коментарів: 9
  1. Ностальгія за минулою молодістю. Тепер, таким людям, все погане. Болячки обсіли, хвороби, немає “твердої руки”, залізного тоталітарного голосу, який крикнув би: “Стоять!, К ноге!”… Діти не слухаються і не допомагають онуки. Випити і повеселитися, поспівати з сусідами у дворі чи піти на стометрівку – немає здоров`я і бажання… До церкви і молитви не привчені, бо батьки вірили тільки в комунізм, що мав настати у 1980 році. А їх самих школа, комсомол і партія навчили бути переконаними атеїстами та безбожниками. Вірити тільки у “зорі Кремля”. А нині ще й “старший брат” напав на Україну, якого вважали святим богом… Що стало неймовірним та непояснювальним явищем і шоком, Чому, за що, чого він хоче від нас звоїми звірствами?..То й крутять світом, як циган сонцем. Перед кінцем земного свого життя. Така правда.
    Я вважаю, що “БУГу” не варто друкувати подібні матеріали. Принаймні, до закінчення війни.

    • хто був “нікем”, той нікем і залишився, хе-хе, хоча продовжуе жити в совковій квартирі. Розкажи нам, в шо віриш ти зараз, комсомольцю ?

    • Ви чимось до тих бабок про яких говорите тут і схожі, бо що б не було “надруковано”, то все не так і не то. Живіть позитивними емоціями і вірте в краще, а не критикуйте людей без вагомих на це причин. Всім добра)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Вересня, П’ятниця
28 Вересня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі