Працівники охоронної фірми “Бізон”, яким заборгували близько 2 мільйони гривень, готові судитися з ПАТ “Укрзахідвуглебуд”

01:21 | 12.04.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 1 коментар

Заборгованість ПАТ “Укрзахідвуглебуд” за надані послуги товариству з обмеженою відповідальністю “Бізон” сягнула більше одного мільйона дев’ятсот однієї тисячі сто дев’яти гривень.

6-го листопада  2011 року  між товариством з обмеженою відповідальністю “Охоронне підприємство “Бізон” та публічним акціонерним товариством “Укрзахідвуглебуд” було укладено договір про надання охоронних послуг, згідно якого охоронна фірма зобов’язувалася організувати та забезпечити зовнішню охорону об’єктів шахти №10 «Нововолинська», прийнятих під охорону приміщень (складів) від розкрадання, та  не допускати протиправного проникнення сторонніх осіб на об’єкт, а “Укрзахідвуглебуд” зобов’язувався оплачувати надані послуги, перераховувати (одним або декількома платежами) на розрахунковий рахунок охорони  грошові кошти, у сумі визначеній договором до 5-го числа місяця, що слідує за звітним. Але

Керівництво охоронної фірми дуже неприємно вразив той факт, що ПАТ “Укрзахідвуглебуд” намагається обґрунтувати свою невиплату заборгованості та порушення грошового зобов’язання, пояснюючи відсутністю коштів. Не переконує і формальне посилання на відсутність повноважень керівника приватного акціонерного товариства щодо його призначення на посаду.

Керівництво “Укрзахідвуглебуду” посилається на статус його підприємства як державного, нарікає на відсутність фінансування та як наслідок неможливість оплатити вказану заборгованість, хоча впродовж 2016-го року на рахунки “Укрзахідвуглебуду” було отримано більше сорока мільйонів гривень, на квітень місяць 2017 року гарантовано надійде більше шести мільйонів гривень, що дає можливість для повного погашення заборгованості його грошового зобов’язання. Однак особисте небажання голови правління призводить до росту заборгованості.

Надання охоронних послуг повністю відповідає умовам договору, укладеного між сторонами. Натомість ПАТ “Укрзахідвуглебуд” створило  заборгованість у розмірі 1901109,00 (один мільйон дев’ятсот одна тисяча сто  дев’ять гривень) без штрафних санкцій.

Журналістам інтернат-видання “БУГ” стало відомо, що якщо ПАТ  “Укрзахідвуглебуд”  прострочить виплату заборгованності у розмірі 1901109,00 (один мільйон дев’ятсот  одна тисяча сто  дев’ять гривень) хоча б на 1 (один) робочий день, після надходження коштів на їхні  рахунки,  ігноруючи  претензії та письмові вимоги, ТОВ “Охоронне підприємство “Бізон” одразу скористається правом на судовий захист і звернеться з відповідним позовом до Господарського суду міста Львова з вимогою стягнення заборгованості за договором надання охоронних послуг та суми пені у розмірі 0,1 % за кожен день не належного виконання боржником зобов’язання щодо погашення наявної заборгованості .

Крім того, враховуючи лист ПАТ “Укрзахідвуглебуд” від 31.08.2016 року про неможливість виконання грошового зобов’язання в зв’язку з відсутністю коштів, такі обставини будуть більш ніж достатніми правовими підставами для подання та задоволення судом відповідного клопотання про забезпечення позову шляхом накладання арешту на майно чи грошові кошти боржника, що знаходяться на рахунку в банківській установі, з метою уникнення в подальшому утруднення чи неможливості виконання судового рішення про стягнення заборгованості, незалежно чи ці майно та кошти боржника уже арештовані.

1 коментар
  1. Степан патріот / 14.04.2017 - 13:28 / Відповіcти

    Прийшло пять мільйонів гривень..ні копійки не заплатили за охорону..надіються що вона буде пильною? голодною..з боргами за зарплату та податки? ГАНЬБА ПАТ “УКРЗАХІДВУГЛЕБУД”…таке свиняче ставлення до людей які охороняють твоє майно…НЕ ПЛЮЙ В КОЛОДЕЦЬ З ЯКОГО ВОДУ ПЄШ!!!

Додати коментар


Погляд

УКРОП по-володимирськи: сварка, зрада і поразка
Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП – єдина партія, яка інвестує в перемогу ідеалів Революції гідності усі сили, але не шукає взамін політичних та економічних призів. У ...

Новини

15 грудня, П’ятниця
19:07
Макс Кідрук: «Коли писав,у мене самого були «мурашки».Але це не заради «спецефектів»»
18:46
Прокурор у Нововолинську розповіла десятикласникам про відповідальність за вчинення злочинів
17:55
Відбувся прямий ефір за участю народного депутата України Ігоря Гузя -1
17:37
Міський голова Володимира-Волинського прозвітував за 2017 рік роботи. Повний звіт
17:32
Якими можуть бути підводні камені реінтеграції окупованої частини Донбасу
17:11
У Нововолинську з’являться платні парковки для автомобілів
16:45
Семінар-тренінг з «Проектного менеджменту» у Вололодимир-Волинській РДА
16:19
Скорочення в Іваничівській райраді: у заступника голови Мазурка заберуть зарплату?
16:17
Група п’яних чоловіків погрожувала охоронцеві луцького інтернет-клубу ножем та гранатою
15:41
Український ансамбль переспівав хіт Despacito
15:18
Нетверезого військовослужбовця побили у Володимирі-Волинського
15:14
В Іваничах на вибори депутата треба виділити 69 тисяч гривень з місцевого бюджету. Розрахунки селищної виборчої комісії
14:53
У Тернополі стався вибух на заводі
14:24
В Іваничах депутати проголосували за призначення Катерини Бонюк редактором газети “Колос”
12:15
Цього року Ігор Гузь залучив на розвиток округу майже 26 мільйонів гривень
10:45
Jingle Bells українською переглянули мільйон разів
10:12
На Волині офіційно налічується майже півтори сотні осіб, хворих на аутизм
09:12
Компанія Apple за секунду заробляє 1444 долари
08:19
На Волині продовжують розшукувати чоловіка
07:57
Дуейн Джонсон отримав зірку на Алеї слави
Усі новини