Працівники охоронної фірми “Бізон”, яким заборгували близько 2 мільйони гривень, готові судитися з ПАТ “Укрзахідвуглебуд”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:21 | 12.04.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 1 коментар

Заборгованість ПАТ “Укрзахідвуглебуд” за надані послуги товариству з обмеженою відповідальністю “Бізон” сягнула більше одного мільйона дев’ятсот однієї тисячі сто дев’яти гривень.

6-го листопада  2011 року  між товариством з обмеженою відповідальністю “Охоронне підприємство “Бізон” та публічним акціонерним товариством “Укрзахідвуглебуд” було укладено договір про надання охоронних послуг, згідно якого охоронна фірма зобов’язувалася організувати та забезпечити зовнішню охорону об’єктів шахти №10 «Нововолинська», прийнятих під охорону приміщень (складів) від розкрадання, та  не допускати протиправного проникнення сторонніх осіб на об’єкт, а “Укрзахідвуглебуд” зобов’язувався оплачувати надані послуги, перераховувати (одним або декількома платежами) на розрахунковий рахунок охорони  грошові кошти, у сумі визначеній договором до 5-го числа місяця, що слідує за звітним. Але

Керівництво охоронної фірми дуже неприємно вразив той факт, що ПАТ “Укрзахідвуглебуд” намагається обґрунтувати свою невиплату заборгованості та порушення грошового зобов’язання, пояснюючи відсутністю коштів. Не переконує і формальне посилання на відсутність повноважень керівника приватного акціонерного товариства щодо його призначення на посаду.

Керівництво “Укрзахідвуглебуду” посилається на статус його підприємства як державного, нарікає на відсутність фінансування та як наслідок неможливість оплатити вказану заборгованість, хоча впродовж 2016-го року на рахунки “Укрзахідвуглебуду” було отримано більше сорока мільйонів гривень, на квітень місяць 2017 року гарантовано надійде більше шести мільйонів гривень, що дає можливість для повного погашення заборгованості його грошового зобов’язання. Однак особисте небажання голови правління призводить до росту заборгованості.

Надання охоронних послуг повністю відповідає умовам договору, укладеного між сторонами. Натомість ПАТ “Укрзахідвуглебуд” створило  заборгованість у розмірі 1901109,00 (один мільйон дев’ятсот одна тисяча сто  дев’ять гривень) без штрафних санкцій.

Журналістам інтернат-видання “БУГ” стало відомо, що якщо ПАТ  “Укрзахідвуглебуд”  прострочить виплату заборгованності у розмірі 1901109,00 (один мільйон дев’ятсот  одна тисяча сто  дев’ять гривень) хоча б на 1 (один) робочий день, після надходження коштів на їхні  рахунки,  ігноруючи  претензії та письмові вимоги, ТОВ “Охоронне підприємство “Бізон” одразу скористається правом на судовий захист і звернеться з відповідним позовом до Господарського суду міста Львова з вимогою стягнення заборгованості за договором надання охоронних послуг та суми пені у розмірі 0,1 % за кожен день не належного виконання боржником зобов’язання щодо погашення наявної заборгованості .

Крім того, враховуючи лист ПАТ “Укрзахідвуглебуд” від 31.08.2016 року про неможливість виконання грошового зобов’язання в зв’язку з відсутністю коштів, такі обставини будуть більш ніж достатніми правовими підставами для подання та задоволення судом відповідного клопотання про забезпечення позову шляхом накладання арешту на майно чи грошові кошти боржника, що знаходяться на рахунку в банківській установі, з метою уникнення в подальшому утруднення чи неможливості виконання судового рішення про стягнення заборгованості, незалежно чи ці майно та кошти боржника уже арештовані.

1 коментар
  1. Степан патріот / 14.04.2017 - 13:28 / Відповіcти

    Прийшло пять мільйонів гривень..ні копійки не заплатили за охорону..надіються що вона буде пильною? голодною..з боргами за зарплату та податки? ГАНЬБА ПАТ “УКРЗАХІДВУГЛЕБУД”…таке свиняче ставлення до людей які охороняють твоє майно…НЕ ПЛЮЙ В КОЛОДЕЦЬ З ЯКОГО ВОДУ ПЄШ!!!

Додати коментар


Погляд

Давайте, може, собаки будуть гуляти, а люди – по домівках?
Як можна так жити, щоб боятись вийти на вулицю, тому що там собаки, які кидаються на людей? Майже кожного ранку біля мого будинку зо 5 собак відпочиває на травичці, тому я мушу ...

Новини

16 липня, Понеділок
19:12
У Камінь-Каширському районі 17-річний хлопець на мотоциклі збив дівчину
18:49
Змінено порядок вибору лікаря, який надає первинну допомогу
18:16
Україна є одним із лідерів незаконного сурогатного материнства
17:43
Під Чернівцями зіткнулися дев’ять авто
17:13
В Україні зменшилася кількість безробітних
16:47
У Ковелі невідомі знущаються над бродячи псами
16:27
На пункті пропуску «Піща» затримали іноземця з ножем
15:44
У Польщі затримали двох українців, які робили «бізнес» на крадених велосипедах
15:24
В Україні заборонили ліки від тиску через можливі канцерогени 1
14:58
У Володимирі-Волинському мешканці зняли для влади ролик про дорогу
14:48
Мешканці Рівного у Любомлському районі тепер мають де висловити свою любов до села
14:10
П’яний чоловік підпалив себе у столичному хостелі
13:50
Волинян запрошують на змагання з триатлону
13:20
У Любомльському районі через блискавку згоріла будівля
12:28
У Рожищах з кранів текла блакитна вода
12:04
У мережі з’явилися фото жінки, яку в Нововолинську покусали собаки 2
12:01
Під час заворушень після перемоги на ЧС у Франції загинули двоє людей
11:31
На Сумщині батько до смерті побив 4-річну доньку за відмову їсти картоплю
11:16
Зросло число постраждалих через отруєння у Львові
10:52
Десятеро мешканців Волині захворіли на хворобу Лайма
Усі новини