<

Поєднала іспанська мова: побратим Да Вінчі одружився з нововолинянкою

13:15 | 18.09.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
15336
/ коментарів 5

Нещодавно уродженка Нововолинська Анастасія Бінецька і лучанин Віталій Мамець стали на рушничок щастя. Одружилися під час війни студентка Київського медуніверситету і воїн на псевдо Грива, друг і побратим командира 1-ї ОМБ «Вовки Да Вінчі», легендарного Дмитра Коцюбайла.

Про це пише газета Волинь

Настя, ще тоді учениця Нововолинської школи-колегіуму № 1, як переможець обласної олімпіади з іспанської мови, брала участь у всеукраїнському етапі. А її майбутній обранець Віталій Мамець навчався у луцькій гімназії № 18 і на Всеукраїнській олімпіаді з іспанської мови виборов друге місце. Там і перетнулися їхні дороги.

До слова, згодом хлопець показав чудовий результат у ЗНО (200 балів з історії і 197 – з української мови) і вступив навчатися на філософський факультет Київського національного університету.

Журналісти поспілкаувалися з командиром артилерійського взводу підрозділу «Вовки Да Вінчі» Віталієм Мамцем, коли він уже був у дорозі. Через кілька днів після весілля прямував на передову, й зараз зі своїми побратимами захищає Україну від російської агресії. Боєць зробив невеликий екскурс у минуле.

– Після складання екзаменів за другий курс, – поділився спогадами Віталій, – із життєвої і філософської точки зору зрозумів: ворога треба зупинити й вигнати з нашої землі. Добровольцем пішов на фронт і потрапив до одного з підрозділів на Донеччині, де командиром був Дмитро Коцюбайло. Пройшов підготовку, і так моя бойова доля кілька років була пов’язана з Да Вінчі. Його справу і величну місію визволення нашої Батьківщини ми просто зобов’язані завершити. Я буду на фронті займатися чоловічою роботою – захищати рідну землю, а Настя – здобувати лікарський фах і паралельно працювати. Так ми вирішили на нашій першій сімейній раді.

– Яким вам запам’ятався легендарний Да Вінчі? – прошу Віталія згадати побратима.

– Перше знайомство з командиром відбулося на нашій тиловій базі – він мене як новачка розпитав про батьків, чого я прийшов сюди, що очікую. Ввів у курс загального стану справ, – мій співрозмовник зробив кількасекундну паузу, зітхнув і продовжив: – Дмитро був чудовим командиром, у кожній стресовій ситуації він знаходив правильні виходи з неї – чи то був обстріл, чи зміна позиції. Швидко міркував, усе зважував, оперативно приймав рішення. Був прискіпливим до дрібниць – усе перевіряв, аби кожен бойовий виїзд із мінометом чи іншою артустановкою став успішним. Умів чітко організувати навчання та устрій на базі, скрізь у нас панували дисципліна і порядок. За всі роки служби в нашій 1-й штурмовій роті я не зустрічав людини напідпитку. Високий рівень організованості, чіткості й мотивованості бійців – це все його заслуга. Наш підрозділ – добровольчий, хлопці не за гроші, соціальні пільги чи якісь інші привілеї відстоюють державу. Усе це завдяки нашому командирові.

Віталій не один раз підкреслив, що справа їхньої честі – на знак пам’яті Да Вінчі та інших Героїв – знищити ворога, здобути Перемогу. А тепер додалася відповідальність і за сім’ю, кохану Настю.

До речі, батьки молодої дружини – знані в окрузі стоматологи Сергій і Наталія Бінецькі. З початку підступного нападу росіян вони є активними волонтерами: допомагають у придбанні автомобілів, дронів, форми, маскувальних сіток для ЗСУ, передають продукти харчування для потерпілих у зруйновані під час окупації села і міста Сходу України та для бійців на фронт.


коментарів: 5
  1. І шо з того ?? Бо медійний?? Одружився ??? Ви смішні кому воно потрібно !! А скіко побратимів в окопах скіко гине ні зробили ви там вибірково обираєте військових?? Ну да звичайні бійці вам не цікаві

    • Він і є звичайним бійцем. Чи, на вашу думку, “звичайні бійці” не мають права одружуватися? А з “скіко гине” інтерв’ю, на жаль, вже не зробиш. Тож пишайтеся тими, хто живий. Іншим сумний смайлик у соцмережах ви завжди встигнете поставити

  2. Є багато пар, про які не пишуть, а вони і не проти)))
    А та дружина то певно дочка Бінецького стоматолога?

  3. Молодій парі бажаю прожити многая літа в коханні, вірності, і повазі один до одного. Здоров’я вам, радості і Божої опіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Жовтня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі