<

Повідомили, хто входить у ТОП-5 найбагатших депутатів Нововолинської міської ради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:21 | 7.04.2019 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
33
/ коментарів 7

1 квітня збіг термін подання щорічної електронної декларації для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

В кого з депутатів Нововолинської міської ради найбільші статки, хто задекларував найбільше рухомого та нерухомого майна, кому дарують цінні подарунки та в кого «під матрацом» найбільше готівки, – порівняли журналісти Нововолинськ.com, проаналізувавши дані із сайту «Декларації».

Слід зазначити, що автоматична система формує інфографіку за шістьма критеріями: «Доходи та грошові активи VS витрати та зобов’язання», «Дохід декларанта, родини та загальна сума подарунків», «Грошові активи декларанта, родини та загальна сума готівки», «Квартири, будинки та інша нерухомість», «Земельні ділянки» й «Машини та інші транспортні засоби». Через систему порівнянь пройшли е-декларації усіх нововолинських депутатів (які були подані!) і уже в ході аналізу виокремилася стабільна п’ятірка лідерів.

Отож, найзаможнішими у 2018 році були депутати:

ГОЦКА Олександр Іванович (директор ТзОВ «БРВ-Україна», ПП «Наш край»).

БАДЗЮНЬ Віталій Миколайович (підприємець, Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

БАДЗЮНЬ Богдан Миколайович (підприємець, Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

ЯРЕМА Віктор Романович (підприємець, ПП «Радикальна Партія Ляшка»).

НАГОРНИЙ Андрій Євгенович (директор ТзОВ «Промлит», ПП «Наш край»).

Найбільший дохід у минулому році задекларував Олександр Гоцка (3 млн. 277 тис. 777 грн.). Наступними йдуть депутати-брати Богдан Бадзюнь (1 млн. 963 тис. 399 грн.) та Віталій (1 млн. 719 тис. 198 грн.). На четвертому місці дохід депутата Віктора Яреми (1 млн. 552 тис. 943 грн.). Замикає п’ятірку лідерів Андрій Нагорний (1 млн. 208 тис. 770 грн.)

Щодо грошових активів (депозити), то тут знову ж таки лідирує Олександр Гоцка, у нього на рахунках зберігається 11 млн. 821 тис. 097 грн. У Віталія Бадзюня – 11 млн. 287 тис. 530 грн. Андрій Нагорний заощадив 6 млн. 866 тис. 405 грн. Натомість Віктор Ярема коштів на депозитах не зберігає.

Найкраще заробляють «другі половинки» Богдана Бадзюня (дохід членів родини – 1 млн. 102 тис. 284 грн.) та Віталія Бадзюня (836 тис. 283 грн.).

А от найбільша сума фінансових зобов’язань(кредити) у Віктора Яреми – 2 млн. 455 тис. 636 грн.

Цінних подарунків депутати минулоріч не отримували.

Є у місцевих обранців заощадження й у готівці. Майже 11 млн. зберігає Олександр Гоцка (10 млн. 907 тис. 574 грн.). По більш ніж 6 млн. на руках у Андрія Нагорного (6 млн. 844 тис. 697 грн.) та Віталія Бадзюня (6 млн. 604 тис. 979 грн.)

Щодо нерухомості, то найбільшу площу задекларував депутат Віталій Бадзюнь (в родини – 3 тис. 928, 2 м. кв., в декларанта – 1 тис. 534,7 м. кв.).

Натомість найбільша площа земельних ділянок у Віктора Яреми (в родини – 2 тис. 206 м. кв., в декларанта – 29 тис. 885 м. кв.).

Рекордсменом за кількістю задекларованих автівок теж став Віктор Ярема. Їх у нього в декларації аж 24 (вочевидь тут враховані автомобілі, які використовуються у підприємницькій діяльності). 8 машин у Віталія Бадзюня, по 2 у Богдана Бадзюня та Олександра Гоцки. Цікаво, що Андрій Нагорний не задекларував жодного автомобіля.

До слова, цьогоріч не усі нововолинські депутати подали електронну звітність вчасно. Нагадаємо, ст. 366-1 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність за умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації.

коментарів: 7
  1. У депутати йдуть багаті та дуже багаті люди. А інші – якщо небагаті, в переважній більшості, такими стають. Совісним і чесним, місця там, як правило не буває.

    • “Долой министров-капиталистов ! Вся власть советам рабочих, крестьянских и солдатских депутатов !” хе-хе

      • Ти сам хоч в ті свої казочки віриш? Що за москалів вся влада була у робітників?

        • я вірю в світле майбутне України ! без газу, без аес, без транзиту, але з памятниками бандері !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Грудня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі