<

Підприємці Нововолинська сплатили 31,3 мільйона гривень податків до міського бюджету

14:15 | 17.11.2021 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
278
/ коментарі 2

Підприємці-спрощенці Нововолинська протягом січня-жовтня сплатили до міського бюджету 31,3 мільйона гривень єдиного податку.

Надходження єдиного податку в місті за підсумками десяти місяців поточного року на 21,2 відсотка перевищують торішні показники за аналогічний період, повідомляють на сайті міської ради.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування у Нововолинську.

Їх внесок – 28,5 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 2,3 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 535 тисяч гривень єдиного податку.

Усім, хто раніше здійснював підприємницьку діяльність без державної реєстрації та має активи, придбані за кошти, з яких не сплачено податків, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують скористатися правом на одноразове добровільне декларування.

Декларантам потрібно до 1-го вересня 2022-го року заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Детальна інформація про оформлення одноразового декларування за посиланням.

коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі