<

Переселенців закликають поділитися своїми історіями у Нововолинському історичному музеї

17:14 | 26.07.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
299
/ коментарі 2

Працівники Нововолинського міського історичного музею просять переселенців поділитися спогадами про пережите від початку повномасштабної війни росії проти України.

Свої історії можна записати від руки, виклавши інформацію у довільній формі, повідомляє міська рада.

“Напишіть трохи про себе, свою діяльність, як ваша родина пережила перші дні вторгнення, виїзд з рідного міста чи села, враження від перебування у Нововолинську”, – йдеться у повідомленні.

Усі матеріали внесуть до фондів Нововолинського міського історичного музею та будуть використовувати для історичних наукових досліджень.

Як зазначають, історія кожної вимушено переміщеної родини – це зброя. Усі разом мусимо зберегти правдиву хронологію подій, зафіксувати усі спогади очевидців російсько-української війни, щоб наші нащадки точно знали хто наш ворог та яка ціна свободи.

Співробітники історичного музею просять приносити записані спогади до 20-го серпня за адресою проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, Волинська область (приміщення міської ради).

При виникненні питань телефонуйте: +380688835785.
коментарів: 2
  1. От тепер нехай розкажуть, як вони всі ці роки х#йло звали і чекали щоб “освабадіть іх ат бандеровцев”, а як горе “асвабадітєль” їхній прийшов, то першими чкурнули на захід і чомусь до тих же “бандеровцев”.

    • Так по ходу ше і хати палять тим людям, хто притулок на ніч-другу дає по їхній дорозі до “бєндэровцев”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
27 Вересня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі