<

[ОНОВЛЕНО] Перший хворий на COVID-19 у Нововолинську відпочивав у санаторії, контактував з екстрениками, лежав у терапії та реанімації

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:03 | 9.04.2020 / Нововолинськ / /
Перегляди
0
/ коментарі 4

9-го квітня у Нововолинській міськраді зібрали засідання, щоб обговорити ситуацію із коронавірусом в місті. Станом на ранок є один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 в 72-річного чоловіка, стан хворого важкий. Також є дві підозри.

Хворий 1947-го року народження встиг відпочити разом з друзями у санаторії в Рівненській області, полежати у Нововолинській лікарні у терапії, згодом у реанімації, контактував з працівниками екстреної допомоги. Тому кількість контактів є великою, їх встановлюють.

Нагадаємо, як повідомили в Нововолинській центральній міській лікарні, у пацієнта, який перебуває на стаціонарному лікуванні у важкому стані лабораторно підтверджено діагноз коронавірусної інфекції. Станом на 21:00 8-го квітня 2020 року в лікарню поступило ще 2 пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Заступник міського голови Андрій Сторонський повідомив, що засідання скликано у зв’язку із ситуацією, до якої готувалися. Але зараз багато розгубленості та галасу.

“Вчора (8-го квітня – ред) у нас є офіційно підтверджений випадок. Хворий був у терапевтичному відділенні, згодом переведений в реанімаційне. Перебування його в терапевтичному відділенні зумовило багато контактів: це і медики, і бригади “швидкої”. По епідрозслідуванню визначили, що був у Рівненській області в санаторії «Червона калина» на лікуванні. Будуть розбиратися, яким чином працював цей санаторій.

З цим хворим було двоє нововолинців, вони з підозрою. Сьогодні говорять, що загалом було 8 чоловік. Пожинаємо плоди безвідповідальності. Служби встановили коло осіб, які контактували з хворим. Ці люди будуть під постійним спостереженням”,- зазначив Сторонський.

Головний лікар НЦМЛ Віктор Мороз звернувся до мешканців міста, наголосивши на дотриманні правил карантину. Також зазначив, що про те, що яким чином перший нововолинець інфікувався – говорити важко.

“Звернутися хочу з проханням до населення. З проявами хвороби звертатися до лікаря. Люди повинні говорити правильні факти і правдиву інформацію. Не відомо, який перший контакт в захворілого. Зараз уже прослідкувати важко. Державою було введено своєчасно карантинні заходи. Але поки грім не вдарить, чоловік не перехреститься”, – сказав Мороз.

коментарів: 4
  1. “зараз багато розгубленості і галасу…”, ви серйозно???)
    Справжня розгубленість і галас почнуться тоді коли власники продуктових магазинів/супермаркетів/аптек черговий раз за карантин піднімуть ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок