ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Неділя, 22 жовтня 2017, 01:43

Обласна прокуратура звинуватила в корупції… мера Сапожнікова?

14:56 | 17.05.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 14 коментарів
2+

Прокуратура Волинської області скерувала до суду протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, одним із міських голів області. З неофіційних джерел відомо, що обранцем громади, який на сесії міської ради проголосував за рішення про встановлення порядку оплати праці самому собі, є багаторічний міський голова Нововолинська Віктор Борисович Сапожніков.

У Нововолинську, схоже, назріває новий скандал.

Один обранець громади на сесії міської ради проголосував за рішення про встановлення порядку оплати праці самому собі. Посилаючись на норми закону про “Запобігання корупції”, та керуючись низкою інших законів, що регулюють роботу органів місцевого самоврядування та наділяють повноваженнями правоохоронні органи, обласна прокуратура розгледіла у голосуванні реальний конфлікт інтересів. Мовляв, голосування за надбавки до зарплати носило особисту вигоду для міського голови. Через це мера притягнули до суду.

“Прокуратура області погодила та скерувала до суду складені працівниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) одним із міських голів області.

Остаточне рішення у справі ухвалить суд.”- повідомляє прес-служба прокуратури.

Інтернет-видання “БУГ”, посилаючись на інсайдерські джерела, раніше повідомляло, що проти міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова і його заступників відкрито справу через конфлікт інтересів при голосуванні.

Працівники відділу по боротьбі з економічною злочинністю з приводу цього інциденту опитували депутатів Нововолинської міської ради.

Як повідомляв “БУГ”, Сапожнікову кримінальна відповідальність не загрожує, але  “світить” адміністративна та покарання у вигляді штрафу.

14 коментарі
 1. адмінправопорушення то мєлочь не варта уваги

  14+

  • Анатоль_ Бідзюра // 17.05.2017 at 18:43 // Відповіcти

   Я так не сказав би. Воно може плавно перерости у кримінальну справу. Це як подивляться судді і які додаткові докази надасть обласна прокуратура. Ось таким чином мер буде мати іще один судовий процес, якщо попередніх було недостатньо. Я разів зо тридцять, по-хорошому, просив його подати у відставку – не послухався дід. А тепер, можливо, що піде примусово.

   7+

   • не будь таким скорим бо комсомола вже давно немає, тут треба проявляти витримку. бо то за совєта ви комсомольці кричали “Дайош!”, зараз вже інши часи настали, як то кажуть “словом і ділом”, а люди все поймуть правильно!!! от Порошенко обіцяв безвіз і зробив. Значить його слово не розходиться з ділом. А чого ти когось дідом величаєш??? сам на себе в дзеркало дивився???

    18+

    • Дивно, ви не бачите комсомольців? А де ж вони ділись? Та ось вони на фото, як сиділи, так і сидять….

     2+

     • гість // 18.05.2017 at 21:09 //

      то з товаришом Анатолем_ є одна комсомольська бригада.

      8+

 2. “Снаряди ложаться все бліже і бліже” – Луценко десь у 2006-7 році)))

  5+

 3. 12hfpdslvsh1dslhs; // 17.05.2017 at 22:53 // Відповіcти

  Коли і де судове засідання?

  0

 4. Я б анатольку тоже б закрив .сидiли б разом)))

  7+

  • Анатоль_ Бідзюра // 19.05.2017 at 09:23 // Відповіcти

   Не бажайте тюрми комусь – самі в неї незабаром сядете: Давня і вірна прикмета.

   0

   • Не будьте таким вже грозним, товарищу КОМСОМОЛЕЦЬ АНАТОЛЬ бо від Вашої комсомольської гггрозності все місто вже регоче. В прикмети він вірить бачте)))) Справжній Комсомолець!!!

    5+

    • Анатоль_ Бідзюра // 19.05.2017 at 15:39 // Відповіcти

     А Господь таки, за брехню прибирає… Багатьох вже покарав. Ризикуєте, пане-товаришу “гість”, ризикуєте. Дивіться, щоб не було пізно.

     0

 5. Порошенко обіцяв що війна через 3 дні закінчиться а вже 3 роки!!!!а для україни не фіга не зробив-без віз не сміши!а цукерки його вже давно по європі пішли.ніхто з влади нічого для людей не робить чи то верховна чи міська запамятай!!

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"