<

Нововолинці у складі збірної області стали “бронзовими” призерами на Всеукраїнській спартакіаді з гандболу

15:57 | 23.09.2016 / Нововолинськ /
0

Упродовж 19-22 вересня у Києві відбувалася Всеукраїнська спартакіада з гандболу серед юнаків 2000 року народження і молодші.

Нашу область представляла збірна, що об’єднала хлопчаків з Нововолинська, Луцька, Маневич та Горохова. Готували до змагань команду тренерський тандем Володимир Хомюк – Микола Шнит, – пише ВолиньSport.

Нагадаємо, що на шляху до фіналу Волинь виграла відбірну групу в Чернівцях (тоді тренерами були Хомюк та Ланевич). На фінальній же стадії волиняни обіграли Миколаївську та Одеську області, проте поступилися у півфіналі запорожцям.

В матчі за ІІІ місце Волинь зійшлася з Хмельниччиною. У підсумку – впевнена перемога наших земляків 23:19! Перша сходинка дісталася киянам (Бровари), другої стала Запорізька область.

Зауважимо, що за нашої пам’яті подібного успіху Волинська область ще не досягала.