<

Нововолинські шахтарі перекрили дорогу біля моста через Західний Буг

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:30 | 5.10.2015 / Нововолинськ / /
Перегляди
5
/ 1 коментар

Як і обіцяли, у знак протесту гірники нововолинської шахти №1 5-го жовтня близько десятої години ранку перекрили дорогу на кордоні Львівської та Волинської областей у селі Литовеж. Вони вимагають виплатити заробітну плату, яку останній раз працівники вугільного підприємства отримували три місяці тому.

Вранці гірники організували збори, на яких остаточно вирішили провести акцію протесту через невиплату зарплатні та невиконання обіцянок міністром енергетики та вугільної промисловості. Рух транспорту перекривають близько ста шахтарів. Автомобілі пропускають кожні 10-15 хвилин.

_DSC0186_tn

Голова профспілкової організації шахти №1 Анатолій Мухомеджанов стверджує, що гірники не йдуть на жодні вмовляння і працюють згідно плану, який прийняли на зборах.

“Через 10-15 хвилин пропускаємо по 5 легкових автомобілів. Кожну годину – по 2 вантажівки з обох сторін. Це доказ того, що шахтарі розуміють шоферів, які сидять за кермом в очікуванні. Перед початком акції ми попередили Іваничівську районну раду та правоохоронні органи про наші дії. Конфліктів з автомобілістами не виникало”, – відзначив голова профспілки шахти №1.

_DSC0203_tn

Зі сторони Львова виникла величезна черга транспортних засобів.

_DSC0180_tn

Водії нервово палять в стороні, інші сприймають перепони на шляху не дуже серйозно.

_DSC0276_tn

У Сергія Макарова 8 років підземного стажу. Працівник шахти №1 брав участь у акції протесту під міською радою у Нововолинську, а тепер приїхав сюди з колегами, щоб привернути увагу до шахтарської проблеми, як каже,”викликати громадський резонанс”.

“Думаю, що Демчишин побачить нас завтра в Києві. Сьогодні ввечері виїжджаємо в столицю, де оголосимо безстрокову акцію голодування. Минулого разу це був тільки протест”, – розповідає про свої плани шахтар.

_DSC0289_tn

У Києві, як поінформував Анатолій Мухомеджанов, голодуватимуть п’ятеро шахтарів із Нововолинська.

_DSC0155_tn

 

_DSC0194_tn

 

_DSC0218_tn

 

_DSC0191_tn

_DSC0255_tn

_DSC0243_tn

_DSC0173_tn

_DSC0287_tn

_DSC0187_tn

_DSC0164_tn

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Січня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі