<
Нововолинські рятувальники провели навчання для містян, які під час тривоги перебувають у місцях масового скупчення людей

10:39 | 7.07.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
637
/ 1 коментар

Жахлива трагедія у Кременчуці вкотре нагадала населенню відповідально ставитись до сигналу «Повітряна тривога», тому нововолинські рятувальники провели навчання у місцях масового скупчення людей.

Рятувальники закликали громадян дотримуватись заходів безпеки коли лунає сигнал «Повітряна тривога», аби запобігти загибелі людей через ігнорування сирени під час ворожих атак.

Працівники пожежно-рятувальної служби спільно з правоохоронцями та представниками навчально-методичного центру та органами місцевого самоврядування провели тренування на об’єктах масового скупчення людей.

Не один українець не може почувати себе безпечно у таких місцях під час повітряної тривоги, адже кожному зрозуміло – ворог вкрай втратив свою людяність та обрав тактику тотального знищення. Тому, коли ви чуєте сирену, негайно вирушайте до укриття.


один коментар
  1. То не в форест де десяток молодиків і не на автостанцію (де немає навіть масового скупчення бомжів:) треба йти з тими інструкціями, а наприклад в базарний день на великий ринок..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Серпня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі