ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 25 вересня 2017, 05:20

Чи виплатять зарплати працівникам нововолинської шахти №1 до Дня шахтаря? Гірники в очікуванні

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:25 | 27.08.2015 / Рубрика: Нововолинськ / 8 коментарів
1+

Шахтарі Нововолинська готуються відзначати професійне свято. Відповідно, не забули про працівників вугільної галузі і в Міністерстві, виділивши майже 14 мільйонів на виплату заробітної плати, тим самим покривши 90% заборгованості за липень 2015 року. Власне, такий подарунок отримали гірники “Бужанської” та шахти №9, а от про працівників  шахти№1 у Міністерстві не згадали. Директор копальні Олександр Шостак в очікуванні офіційної інформації про те, що гроші до свята таки надійдуть.

“На першу шахту не дали ні копійки, – коментує ситуацію керівник профспілкової організації шахти №1  Анатолій Мухомеджанов, – “Бужанка” і шахта №9  отримували кошти через ДП “Волиньвугілля”, а хто нам платить, я не знаю. І на якій підставі перестали платити”. Анатолій Хусейнович стверджує, що цим питанням негайно повинні зайнятися директор підприємства Олександр Шостак, міська влада, адже шахта знаходиться на території Нововолинська, депутати, прокуратура, міліція, СБУ.

“Перша шахта – це не якась там швейна фабрика чи “коровник”. Тут люди працюють як і на інших підприємствах. Погано хтось працює? Дайте йому стільки, скільки заробив”, – каже керівник профспілкової організації шахти №1 і стверджує, що надіслав відповідні листи у вищі інстанції.

Тим часом директор Олександр Шостак чекає відповіді “зверху”, чи прийдуть довгоочікувані кошти.

Зрозуміло, що настрої шахтарів змінюються. Стає зрозуміло, що у місті “пахне” черговим страйком, хоч сам Анатолій Мухомеджанов не коментує, чи готові шахтарі мітингувати.

8 коментарі
 1. Вугілля немає, а гроші давай. Гроші заробляти треба в умовах ринкової економіки!Податки сплатити, за усе разрахуватися. Скільки можна сидіти на шиї у держави? Шановні шахтарі, добудьте вугілля, реалізуйте його і будуть вам гроші. А з державою свої світлі надії на високу зарплатню вже не пов”язуйте!

  0

  • слухй гість ти по перше навчись писати а на рахунок гірників першої шахти ти мовчи якби тобі так видавали заробітну плату щоб ти говорив . Авугілля є і його видобувають.

   3+

   • Зарплатню треба не видавати, а заробляти! Шахта №1 своє відпрацювала та у найближчий час піде під реструктуризацію!

    0

    • Ти гість багато де виступаєш зі своїми текстами, але вони завжди захищають інтереси наших місцевих товстосумів, а не простих людей. Чому б це?..
     Не шахтарські колективи довели вуг. галузь нашого міста до такого плачевного стану, невже це ще комусь треба пояснювати.

     0

 2. Слухай гiсть зарплату ми заробили iвугiлля видали на гора тебе в шахту розумного наклав би повнi штани ти про шахтарiв висловлюся з повагою МУДАК

  6+

 3. Зарплату шахтарям першої виплатили на початку серпня. Не пройшло ще навіть місяця. В країні цілком ситуація плачевна, а у вугільній галузі все ще гірше.То що тепер щодня страйкувати. Чице так4ий план зірвання Дня міста та Дня шахтаря. А скажіть краще скільки ви за цей місяць вугілля видобули, чи краще скільки байдиків пробили?

  0

 4. Шкода, що ніхто конкректно не понесе відповідальність за те, що наші шахти стали сьогодні нікому не потрібні. Звичайно в свій час потрібно було вкладати кошти у розвиток кожної шахти. Тільки дурний і не місцевий не знає де ті грошики осіли і де проросли. І НЕ ПРОСТІ ТРУДЯГИ-ШАХТАРІ У ЦЬОМУ ВИННІ.
  І коли всякі гості починають ображати нововолинських шахтарів, мовчати тяжко, бо я виросла в ШАХТАРСЬКЬОМУ місті, де змаленьку поважають цю важку працю, і знаю нездалеку скільки здоров’я вони втрачають.
  Швидко ми здалися, а може ще варто нагадати про себе?..
  З великою повагою до наших шахтарів.

  0

 5. А гіСть то багато в чому все-таки правий..пані Каміш…))

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"