Напад на редактора інтернет-видання “БУГ” здійснили охоронці заводу ТОВ “Кроноспан УА”. Відео

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:32 | 12.03.2015 / Рубрика: Нововолинськ / 36 коментарів

Під час зйомки відеоматеріалу про екологічну ситуацію Нововолинська та роль у ній славнозвісного заводу  “Кроноспан”, на редактора інтернет-видання “БУГ” Андрія Медину був вчинений напад невідомими особами, які назвалися охоронцями підприємства.

“Ти хто? Ти що тут знімаєш?” Так привітно зустріли Андрія за територією підприємства “Кроноспан”. Журналіст представився та пояснив, що на територію заводу він не заходить, а за його межами зніматиме те, що вважає за потрібне.

Людина у формі довго не хотіла представитися, а потім тицьнула на декілька секунд в обличчя портмоне із загадковим папірцем.

Далі почалося найцікавіше – удари по рукам, по камері, погрози та образи лилися від чоловіка рікою. Незабаром до нього приєднався  інший представник чоловічої статі, який навіть і не збирався називатися, а одразу приступив до образ з нецензурною лексикою та штовханини редактора.

Сутичка могла б набрати і більшого розмаху, якби Андрій Медина не подзвонив у міліцію. Почувши, що на місце події поспішають правоохоронці, “захисники” заводу поспішили сховатися за табличку “Приватна власність”.

Нагадаємо, що згідно із законом “Про публічну інформацію”, журналісти мають право без стороннього погодження здійснювати фото-, відеозйомку у громадських місцях. На території, яка є приватною власністю, повинне бути відповідне повідомлення, межі приватної власності чітко окреслені.

На даний момент редактор “БУГу” оговтується після нападу. Правоохоронці відібрали у потерпілого свідчення та проводитимуть слідство.

Зі слів заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк, нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян визначається як хуліганство.

 

36 коментарі
 1. І правильно зробили шо прогнали, шеб камеру розбили і по морді надавали… знімають вони все шо хочуть.
  Якщо кроноспан закриється, то багато людей будуть вдячні вам? редактору…
  головою треба думати шо робите, а не знімати другосортний шлак і радіти як дитина що хтось прочитає.
  Позор.

  • Володимир Фінгерт / 12.03.2015 - 17:15 / Відповіcти

   Якщо керівництво Кроноспану не вибачиться то справу треба подавати в прокуратуру і притягати не тільки охоронців але й керівництво заводу.

 2. Ну ти, Віталік, і дІбіл! По-перше, якщо нема за що, то завод не закриють, а через таких як ти весь Нововолинськ травиться.А журналісти роботу свою робили – ось тобі і свідомість нації.

 3. проти брехонь / 12.03.2015 - 14:01 / Відповіcти

  Віталька, а ти що захищаєш правопорушників, не місце людям які порушують закон працювати на такому підприємстві. Раз ти так пишеш значить сам маєш причетність до таких не чистих то справ. А може ти сам там працюєш і боїшся за свою д***

 4. Молодець, що викликав міліцію. Травлять людей, а тут про роботу думають, а як болячки обсядуть, то Кроноспан лікуватиме чи підсрачника дасть.

 5. Володимир Фінгерт / 12.03.2015 - 14:09 / Відповіcти

  Обнагліли мудаки, вже на журналістів нападають! В прокуратуру їх!

 6. Порушення прав та свобод преси-наказуєме дійство!Тому журналіст із бейджем на грудях та посвідкою має вільне право проводити зйомки прилеглої території до даного підприємства.Бо це- територія громади!А якщо підприємство щось хоче приховати від суспільства,то це викликає сумнів та може привернути увагу компетентних органів…До слова,на початку відкриття підприємство декларувало,що буде використовувати тільки відходи деревини,а знімках явно проглядається цілком добротна деревина!Це що!!?Скоро Україна залишиться без лісів через такі підприємства!!!ПРОКУРАТУРА та мінекології повинні припинити порушення!

 7. Ви шановні, приїдьте подивіться, що ваш кроноспан в нашому Шацькому районі робить. Ще пару років і небуде тут лісу взагалі, а природний парк заказник називається, вони ж гади ріжуть все підрят їм ж на плиту, молодняк геть усе. Ніхто їм не перешкоджає, все гроші, за все заплачено. А проста людина фіру дров зажене і впаяють років 5. Ось така в нас справедливість.

 8. Ви люди в себе біля хати посадіть пару дубків, сосонок. Щоб красиво було повітря свіже, пташкі співають, тай дітям впукам на згадку залишиться. Рости він буде років 10, а знаєте скільки таких садків ваш кроноспан за день знищує? Так навіщо він вам? Всеодно ж закриєця, все ж виріже, а рентабельність відпрацює, тільки не для вас. Чи людям всеодно, після мене хоть пустиня.

 9. Тому бидлу треба руки повиривати і в д**у засунути. І взагалі десь з України подіти… А журналісти молодці! Всі мають право знати правду.

 10. Криптограма / 12.03.2015 - 15:05 / Відповіcти

  Ау, Нововолинськ! Ви щось там знаєте? Є свобода преси!

 11. Читач БУГу / 12.03.2015 - 15:08 / Відповіcти

  Пані Покінська, Ви не хочете сказати пару слів?

 12. так на відео не чути щоб охорона обзивала журналіста може там взагалі нічого не було а ви з мухи слона зробили наші журналісти взагалі знахабніли вже вони лізуть туди куди не треба хай краще за шахти візьмуться там люди без зарплат сидять і взалі можуть лишитися без робочих місць а чим тоді сімі ім годувати!?там дійсно проблема бо позакривають все тоді нововолинськ пропаде люди масово будуть виіжати за кордон на роботу а в місті тільки залишаться одні пенсіонери

  • А коли Вашу сім”ю отруять, коли дитину підете лікувати через випари формальдигіду – може тоді по-іншому заспіваєте? А про шахти ніхто стільки не написав, як БУГ вони навіть в Київ з шахтарями їздили

 13. оууу, які ж мерзотники, а про шахти люди і так все знають. І вже усі інстанції про це знають,і пишеться не одноразово про шахтарів. А ось цих нахаб потрібно гнати з роботи .Сьогодні Медина а завтра буде хтось інший..

 14. 1)Витяг зі ст. 171 Кримінального кодексу України: Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом до шести місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років.
  2) Переслідування журналіста за виконання професійних обов’язків, за критику, здійснюване службовою особою, або групою осіб за попередньою змовою карається штрафом до 250 неоподаковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років…
  Вибирай, що тобі найбільше підходить. Але. Я тобі не один раз казав, що на зйомки поодинці не ходять.

 15. Савчук Іван / 12.03.2015 - 19:25 / Відповіcти

  А хто власник Кроноспану?

 16. Де вони дерево пи*дять???

 17. Посвідчення журналіста з печаткою “приватний підприємець медина андрій” – то ніяке підтвердження журналіста. Так що тою бумажкою хіба підтертися. Такого видання як “БУГ” офіційно немає, тому мало шо він там знімав.
  А може вони побачили шо це БУГ і тому накинулись? Якби я Кисельова побачив, то зробив би так як ці охоронці

 18. Савчук Іван / 12.03.2015 - 21:54 / Відповіcти

  Та яка різниця? Є таке поняття як громадянська журналістика де людина пише в блог і що, тоді можна бити та погрожувати? Маячня, а не логіка.

 19. Погавкали та сховалися за паркан. Краще б закрили своїми губами свою смердючу трубу , яка травить все навкруги.

 20. Точно знаю шо по Нововолинську сплеск ракових захворювань у молоді, в обовязковому порядку при медогляді беруть аналіз, думайте Панове, чи потрібен нам той кроноспам, і яку ціну ми і наші діти будуть платити.

 21. 12 березня дорослій людині було важко знаходитися на вулиці, не говорячи вже про прогулянку з дитиною. Питання на рахунок Кроноспану вирішується давно. А журналіст Андрій Медина лише через те, що наблизився до території кроноспану, був змушений викликати міліцію через “привітних охоронців”. Схоже для декого жодні закони не писані….

 22. Знаю людей якi працюють на Кроноспанi, так от журналiсти цього видання в своiй красномовностi тут виступили просто героями жовтоi преси. Дешева пiдстава. Якщо кидатись на охоронця i тицяти камеру у лице, на мiсцi де стоiть знак що зйомка заборонена, то любий охоронець маэ бути на свому робочому мiсцi. Нiякого побиття не було, а редактору треба вiдходити хiба що вiд бажання зробити сенсацiю на пустому мiсцi. Щодо шкiдливостi, давайте закриэмо все що э у мiстi, лiтейний звiдки пiднiмаэться чорний дим, шахти, мясний завод i так далi. I будемо шановнi патрiоти усi разом жувати газонну травичку i читати вигадки нiжних журналiстiв.

 23. Медина, тримайся

 24. Яка ж мала б бути цікава стаття про Кроноспан! Головне, легко і просто прийти, познімати, а тут перешкодили, ще й як зухвало!”Задня сторона біля БРВ” – оце вираз! А якби поїхати в зону АТО і подивитися як там наші хлопці, як їм живеться, чим вони дихають, або як там мирні люди в підвалах живуть? Але ні, туди страшно, там наряд міліції не викличеш і пояснень нікому буде давати…Така робота не для видатних журналістів інтернет-видання “Буг”. Вам тільки “задні сторони” і знімати. Справжні Кісєльови!

 25. Для того щоб був напад на журналiстiв, потрiбно щоб там був хоч один журналiст, а хто такий цей Андрiй? Щоб бути журналiстом потрiбно керуватись не власними образами i страхами, а бути професiоналом, бути вище цього всього….Що це за стаття така? Вибачте але пахне продажнiстью, некомпетентнiстью i таке враження що взагалi це все дiйство замовили….бо як кажуть очевидцi , мiлiцiя наша так швидко ще нiколи не реагувала, кiлька хвилин i вони вже на мiсцi. А “пан” Андрiй так оговтувався що свою писанину вже вiдразу виклав на сайт. Якщо це був напад, де пошкоджена апаратура, а може i слiди побиття знайдуться?- Дешевий театр. Що це за подiя така, якщо будете i далi писати небелицi то ваше видання довго iснувати не буде, якщо фундамент гнилий то i будiвля не встоiiть. А шановним що пишуть про шкiдливiсть хочу сказати, перед тим як хотiти у Эвропу, почитайте в iнтернетi про корпорацiю Кроноспан, подивiться фото, побачите що вони димлять по всьому свiтi, i теж бiля населених пунктiв, димлять так як i Криворiжсталь i iншi заводи, то що закриэмо усе???? Перш нiж писати про шкоду, треба знати суть виробництва а не повторювати байки. Невдячна нацiя, краще напиши як у мiстi продають земельнi участки i хто живе у тих хоромах, про корупцiю у лiкарнi, судах, садочках, школах. Редактору порада, хочеш пошвидше оговтатись – стань мужиком!

 26. Медина викликав мiлiцiю бо наблизився як некомпетентний “журналiст”, а до заводу наближаються сотнi людей щодня i нiкому така допомога не потрiбна була до цього дня! Я знаю чому вам важко дихати, хоч я i не лiкар, це мабуть ” украiiнська жаба”. Якщо чиряк то кроно., якщо дiабет то кроно., якщо лисiють то кроно. – полблема очевидна у всiх наших бiдах винен хтось чи щось що нам поосто неподобаэться, чому ми заздримо i той кого ми не любимо. А може пора вилiзти з дитячого майданчика, i набратись клепки, почитати iнфу, хоча б про те як виготовляэться плита!!!! А закони хто як не iнвестори в цiй краiiнi виконують…..?

 27. А до чого тут наші хлопці??? Якби Андрій поїхав в зону АТО, кому від цього стало б легше….ВАМ??? Я думаю нікому не потрібно бачити конкретну дислокацію наших бійців..їм це піде не на користь. І до речі, у журналістів є право робити репортажі, у кожного своя робота.

  • Тележурналісти про волонтерів розповідають,про поїздки на передову, про визволення полоненних – це щодо репортажів. А скажіть, вам би сподобалося, якби прийшов такий собі журналіст і почав біля паркану знімати вашу оселю, а потім пояснив, що хоче про вас статтю чи репортаж підготувати, але без попереджень, без вашого дозволу? Сказав би, що робить свою роботу. Порядні журналісти інакше готують статті. Можна ж домовитися про зустріч, поцікавитися що і як, а тоді писати. А дивлячись додане відео – тут дійсно попахує статтею на замовлення або непрофесіоналізмом. А права є у всіх, не тільки у журналістів, а і у водія, який висловив свою думку, і в охоронця, який виконував свою роботу.

 28. Всі про кроноспан триндять, а те що ОЖК в ЦЕНТРІ міста працює, то нікому не МІШАЄ? О_О
  Сморід такий буває стоїть що хоч вікна не відкривай!!! А всім як більмо на око впало, кроноспан бл* мішає, він хоч сосною пахне, а не олією фіг знає якою…
  Ливарний завод ніхто не замічає біля кроно? там викидів шкідливих в рази більше ніж в сусіда, але весь наш народ бачить тільки одну трубу, з якої валить дим і обсирають підприємство…
  Правильно там вище писали, давайте закриємо все, будемо садити ліс, і жити як мауглі, в жопу прогресс, давайте в кам”яний вік!

 29. Кроноспан труїть? Ви прибутки! Ви бачили що робить літєйка? Такий дим вже коричневий! На. 15-му дихати неможливо коли викидає літєйний свої брудноти у повітря! Кроноспан віддихає. Сніг рижий в Панасівці! Ви літєйку зніміть під час викиду!

 30. Охоронець робив свою роботу.Якщо кроноспан закриють,а цього точно не буде,бо мої батьки там працюють і це питання там ніколи не піднімалося,то Нововолинськ втратить дуже багато грошей,багато людей буде без роботи.От в Нововолинську такий завод один,а як в містах таких самих як Нововолинськ є таких 5-15 заводів,то люди не жалуються,а в нас 1 такий завод.А ви люди літєйку бачили,ось це справжній сморід,в кронаспана хоч якись запах дерева є,а там тупо якісь хімікати.Люди одумайтесь!

Додати коментар


Погляд

Віра в медичну реформу в Нововолинську – “коту під хвіст”
Години ходіння по сімейним лікарям в Нововолинській лікарні – коту під хвіст, мамина віра у медичну реформу і зміни в цій галузі на краще – там же. Вона поверталася з ...

Новини

26 квітня, Четвер
23:29
У Нововолинську вшанували жертв Чорнобильської катастрофи
22:54
Європейська комісія боротиметься з фейковими новинами в інтернеті
21:49
Віктор Сапожніков: “Найголовніше, у моєму розумінні, відчувати, чи ти потрібен людям”
20:57
У селі поблизу Нововолинська з будинку викрали собаку
20:46
В Україні очікуються дощі і похолодання
20:16
У студії “БУГ” переможниця Володимир-Волинського конкурсу “Битва талантів”
19:40
Серед білого дня в дачному масиві Нововолинська затримали злодія-рецидивіста
19:32
Затримана голова шацького суду мала «відмазати» раніше судимого
18:42
На “Ягодині” знайшли заборонені таблетки
17:06
У Ковельському районі бабуся спалювала траву, а загинула сама
16:42
У Володимирі-Волинському тепер можна одружитися за добу
16:12
В Іваничах вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15:57
Е-декларації: скільки заробляють голови ОТГ Іваничівського району?
15:49
До Луцька приїде автобус, на якому їздив Мессі та Неймар
15:24
На Рівненщині від грипу помер 25-річний чоловік
14:42
Декларація Юрія Мазурка: земля, причіп і відшкодування втраченого заробітку 1
14:23
Володимир-Волинський пам’ятає Чорнобиль
14:22
“Щоб відстояти заклад, вам потрібно залучити всіх,” – Ігор Гузь зустрівся із медиками Володимир-Волинської станції переливання крові 1
13:43
Порошенко підписав закон щодо посилення контролю за держкордоном
13:38
У Володимирі-Волинському зустріли перший ешелон з військовослужбовцями ЗРП
Усі новини