ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Вівторок, 26 вересня 2017, 03:15

Мороз морозу не боїться: головний лікар Нововолинська пірнатиме в ополонку на Водохреще

16:06 | 10.01.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 1 коментар
0

Головний лікар Нововолинської міської лікарні Віктор Мороз про пірнання в ополонку знає не з чуток,  ще 5 років тому він спробував загартувати організм крижаною водою взимку. Тепер купання на Водохреще для нього вже є традицією.

Журналісти інтернет-видання “БУГ” поспілкувалися з головним медиком Нововолинська, який купається у водоймах незалежно від погоди. Цього року на Водохреще він традиційно пірнатиме в ополонку.

“Так, я це роблю кожної зими більше 5-ти років. Крім того, щодня обливаюся холодною водою.

Окунутися можна не з головою, але відразу ж потрібно тепло одягнутися. Як лікар скажу, ніякі медикаменти не лікують, а лише допомагають побороти хворобу. Для цього є загартовування. Потрібно дати організму можливість поборотися з інфекцією. Підвищена температура тіла – це захисна реакція організму, тому температуру до 38-ми градусів ніколи не треба збивати”, – говорить Віктор Мороз.

Як людина публічна він не відкриває секрет, де саме знаходиться ополонка, куди занурюється кожного Водохреща. Найголовніше та найважче – зважитися роздягнутися на холоді та зайти у крижану воду вперше. Для першого разу потрібна 100%-на впевненість у намірі та психологічна готовність.

“Пропагувати здоровий спосіб життя і самому його не дотримуватися – нелогічно. Я не є взірцем, проте кинув палити і загітував багатьох своїх знайомих залишити цю шкідливу звичку”, – розповідає головний лікар.

Він чітко визначає різницю між фізкультурою і спортом. Можна сказати, що фізична культура – це вид фізичної діяльності людини, спрямований на збереження і зміцнення здоров’я, а спорт, на відміну від фізкультури, часто носить характер змагання між спортсменами.

“Фізкультура – це запорука повноцінного життя, а спорт – це перевантаження, яке не кожному корисне”, – підсумовує Віктор Мороз.

1 коментар
  1. По ньому та по його дружині не скажеш що вони ведуть здоровий спосіб життя Коли людина бреше на кожному кроці, краде 9 тільки не кажіть що не спійманий не злодій) то здоровим ти ніколи не будеш Людина-це не лише фізичне тіло Не забувайте і про тонкі тіла. які має людина І саме від них залежить стан здоров”я кожного з нас А в даному випадку духовністю тут і не “пахне”

    0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"