<

Медпункт у Грядах Нововолинської громади реконструюють під майбутню амбулаторію за 300 тисяч грн

16:08 | 3.02.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1126
/ Коментарі відсутні

Грядівський медичний пункт тимчасового базування комунального некомерційного підприємства «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги», що на вулиці Лесі Українки, 3а, планують реконструювати під амбулаторію.

Про це йдеться на сайті державних закупівель Prozorro, повідомляють Волинські Новини.

Торги на роботи з розробки проєктно-кошторисної документації оголосило КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги». Пропозиції від учасників прийматимуть до 4-го лютого, а аукціон розпочнеться 7-го лютого.

Зазначають, що очікувана вартість проєкту становить 300 тисяч гривень.

Згідно з тендерною документацією, реконструкцію планують здійснити в одну чергу за кошти державного бюджету. Амбулаторія має охоплювати послугами мешканців сіл Гряди, Кропивщина, Низкиничі, Тишковичі, Хренів.

Проєкт має передбачати збільшення загальної площі будівлі, утеплення фасаду, влаштування огорожі, пожежну сигналізацію, два кабінети для лікарів, реєстратуру, процедурний кабінет, пункт щеплень, кімнату хворих денного стаціонару на чотири ліжко-місця, санітарний блок, а також малі каналізаційні очисні споруди (септик і фільтраційний колодязь) або вигріб, реконструкцію теплової мережі з облаштуванням теплового пункту, прокладання освітлювальної мережі тощо.

Окрім того, приміщення має бути пристосоване до потреб маломобільних груп населення.

Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію приміщення під амбулаторію має бути готова до 28-го квітня 2022 року. Після цього стануть можливими підготовка до торгів та оголошення тендеру на самі роботи.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
29 Листопада, Вівторок
28 Листопада, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі