Керівництво нас не чує та перешкоджає роботі, ми готові на акції протесту, – повідомив Василь Гура від імені колективу шахти №9

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:41 | 11.11.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 14 коментарів

Голова незалежної профспілки шахти №9 “Нововолинська” Василь Гура обурений ситуацією, яка складається в копальні. Гірникам перешкоджають видобувати вугілля і нараховують мізерну заробітну плату.

Керівництво шахти №9 та ДП “Волиньвугілля” своїми діями та наказами зробили все, щоб зменшити видобутки вугілля, – повідомляє журналістам “БУГу” Василь Гура. Він скаржиться, що за жовтень місяць гірникам нарахували заробітну плату, меншу за мінімальну. Притому дирекція шахти має нормальну зарплату.

Невдоволення викликає і те, що не зважаючи на майже однакові норми видобутку вугілля, гірникам шахти “Бужанська” нараховано по 8-10 тисяч гривень, а шахтарям 9-ї – по 3 тисячі. Гура зауважив, що за жовтень на Бужанській видобули 1728 тон, на шахті №9 – 1996 тон, це при тому що на шахті Бужанська працює на 200 працівників більше і зольність видобутого вугілля більша чим 50%. Для прикладу, зольність вугілля на 9-й шахті складає 30-35%

Колектив шахти №9 не вдоволений таким відношенням до своєї роботи та умовами праці.

13-го листопада на загальних зборах підприємства робітники готові вислухати пояснення. Якщо керівництво не буде вирішувати дану ситуацію, шахтарі налаштовані на акції протесту.

Нагадаємо, що страйки нововолинських гірників почалися ще 2-го жовтня. Заробітну плату вони “вимагали” і під стінами ДП “Волиньвугілля” і на міжнародному пункті пропуску «Ягодин».

14 коментарі
  1. шанувальник / 12.11.2017 - 09:37 / Відповіcти

    а чому ,цей так званий профсоюз , не говорить скільки вугілля він мав видобути в жовтні місяці.видобуток становить – 2000 а мав би бути 10 000 тон.то за які гроші ви говорите ? пройшли ті часи , коли на халяву і на горло заробляли гроші.а гура кричить тому ,що хоче втриматись біля проф.скарбнички .

  2. Шахтар дев'ятки / 12.11.2017 - 17:28 / Відповіcти

    І який результат жовтневого страйку? – Зорін і Юрків втрималися у своїх кріслах, а заборгованість по заробітній платі як була так і є ( а! кинули проценти, як собаці кості) плюс в шахтарів зарплата зменшилась…

  3. шанувальник / 13.11.2017 - 13:10 / Відповіcти

    зарплата за що ?

  4. Шахтар дев'ятки / 14.11.2017 - 03:19 / Відповіcти

    Приїдь на шахту9 і запитай людей, які щодня ризикують життям,ЗА ЩО ВАМ ПЛАТИТИ? (Відповіді довго чекати не прийдеться)

  5. Шахтар дев'ятки / 14.11.2017 - 11:54 / Відповіcти

    Відпрацюй хоч місяць в шахті- і тоді побачиш “зарплата за що”

  6. шанувальник / 14.11.2017 - 18:12 / Відповіcти

    для шахтаря девятки – я з тобою працюю і бачу що і як робиться.не соромно тут писати , що ти працюєш ?в куфайці в лаві .я надіюсь ти на видобувній дільниці працюєш – кцтг , чи 101-й ?чи канавку чистиш ,ризикуючи життям ?а може на втб гімно по забутах топчеш ?

  7. “шанувальник” дозвольте Вас запитати,а що на Вашу думку потрібно,щоб праців-
    ники шахта9,могли отриму-
    вати вчасно,гіну зарплату?

  8. “шанувальник” що на Вашу
    думку потрібно,щоб люди
    шахти9,отримували вчасно, гідну зарплату?
    привіт з ато усім.

  9. шанувальник / 16.11.2017 - 06:59 / Відповіcти

    поїхати в польщу

  10. шанувальник / 16.11.2017 - 13:52 / Відповіcти

    а ще краще – закрити шахту.от тоді що заробиш те й отримаєш.

  11. шанувальник / 17.11.2017 - 15:11 / Відповіcти

    до речі ,яку гура зарплату отримав за жовтень ?поцікавтесь.і ще поцікавтесь яку зарплату отримують бригадири кожен місяць.

  12. На тяжкій роботі шахтарів піднялося наше місто. Жирно жили (і живуть) керівники міста та Волиньвугілля, базарники як свято чекали “зарплати шахтарям”.
    Шахти тупо “злили”, а тепер ще кожен “шанувальник” хоче об шахтарів ноги обтерти. Тепер маємо тошнотворний сморід з усіх сторін навколо міста, люди вже просто задихаються. Браво! З процвітаючого шахатарського міста лишився тільки кроноспанівсько-курчаковський смог.

  13. шанувальник / 23.11.2017 - 11:11 / Відповіcти

    шановна пані НАТАЛЯ – я з вами майже згідний,але повірте ,зараз ніхто тяжко не працює.

  14. шанувальник / 25.12.2017 - 05:52 / Відповіcти

    останній раз тяжко працювали до першого страйку (1990 рік)