ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 06:29

Ініціативна група шахтарів не довіряє голові Укрвуглепрофспілки Віктору Турманову

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:09 | 15.01.2015 / Рубрика: Нововолинськ / 5 коментарів
0

Сьогодні у столиці відбулась розширена президія ЦК профспілки вугільників, на якій були і нововолиські представники ініціативної групи та  голова Волинського теркому гірників Юрій Калістратов.

Очільник ініціативної групи, працівник шахти “Бужанська” Богдан Макарчук повідомив журналістам “БУГу” в телефонній розмові, що засідання вони покинули завчасно, адже не довіряють голові Укрвуглепрофспілки Віктору Турманову, мовляв колишній регіонал має власні інтереси у цій справі і намагається повернути її в інше русло. Богдан заявив, що нововолинські гірники планують вийти із цієї профспілки. Турманов запропонував 28 січня влаштувати масовий протест гірників у столиці, відправивши по 2-3 автобуси із кожної шахти. Нововолинці з обережністю сприйняли таку пропозицію, адже не підтримують політичних гасел, які звучали із сторони голови Укрвуглепрофспілки. В свою чергу волинські шахтарі донесли до присутніх, що потрібно об’єднувати спільні зусилля для вирішення проблеми вугільної промисловості. Раніше шахтарські активісти, перед поїздкою в столицю, домовлялись, що ніяких політичних гасел та сепаратистських настроїв не допустять. Ініціативна група продовжує спілкуватись із журналістами та планує відправлятись у Нововолинськ для інформування трудового колективу та узгодження наступних дій.

Журналісти “БУГу” слідкують за перебігом подій, про останні шахтарські події можете прочитати в попередніх наших публікаціях :

 “Зустріч з міністром, брифінг, перекриття дороги – плани шахтарів на 13 січня”, 

“Перекриття дороги – на знак шахтарської солідарності (Відео)”, 

“Якою була зістріч із міністром палива та енергетики, і чи буде все ж таки шахтарський бунт”,

“Які шахти закриють, а які працюватимуть”.

5 коментарі
 1. Ну нашо там ше Калістаров???

  0

 2. Молодці хлопці! Оце саме те, що потрібно. Ніякого компромісу із злочинними головами шахтарських профспілок. Оберіть тих, кому довіряєте. Жодного регіонала і тих, хто підтримував злодійську “Партію регіонів”. Слава Україні!

  0

 3. Досить маніпулювати людьми.
  Треба буде написати звернення на Гузя, щоб отого Турманова десь поділи?
  Анатоль, Ви би підняли на нього своє госте перо?

  0

 4. Хлопці молодці! Лише їхня наполегливість і дала певний результат.
  І що заважає вже обрати головами шахтарських профспілок цих розумних та цілеспрямованих чоловіків ? Лише колектив насправді має право обирати чи переобирати собі голову профспілки. Тепер черга і шахтарських колективів наполягти на обранні людей, що будуть насправді вболівати і захищати їх інтереси та мати певні права для вирішення питань.

  0

 5. Анатолич // 20.01.2015 at 00:16 // Відповіcти

  Ребята, за В А М И – будущее.

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"