ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 09:22

Голос народу: Андрій Кравченко на нововолинському ринку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:06 | 10.10.2015 / Рубрика: Нововолинськ / 15 коментарів
6+

Передача “Голос народу” з Андрієм Кравченком побувала на центральному ринку Нововолинська.

Запитання цього разу були про депутатів міської ради, про ціну за голос та хто буде новим мером Нововолинська.

15 коментарі
 1. А де повага? // 10.10.2015 at 22:49 // Відповіcти

  Це вже не смішно. “Зухвале глузування зі старших людей від кандидата і чесних журналістів”. Якби до ваших батьків (бабусь-дідусів) так ставились, – як би вам було? Якщо ви такі приколісти – пройдіться з таким самим відношенням до людей по 100-метрівці ввечері. Взнаєте, який був вчора день. Успіху.

  6+

  • Андрій Коротчак // 11.10.2015 at 00:46 // Відповіcти

   А що там не так у відношенні до старших? Це ж не програма для пенсіонерів “Добрий вечір”, молодий журналіст, все робиться драйвово та динамічно. Не бачу проблем!

   3+

 2. А де здоровий глузд? // 10.10.2015 at 23:17 // Відповіcти

  Що ти мелиш?Ролик нормальний,і не поваги я не побачив!

  1+

 3. Молодець! // 11.10.2015 at 00:11 // Відповіcти

  Нарешті хоч хтось почав показувати правду
  я взагалі нікого не знаю з тих депутатів, тільки те що сапожніков мер і все
  його роботи невидно зовсім
  краще вже б дали дорогу молодим, можливо тоді хоч щось поміняється!
  наше місто це одні курягі, алкаші та наркомани і з цим треба щось робити

  4+

 4. Дійсно з чого , Ви , зробили такі висновки ? Які приколи ? Відео показує реальну картину про несвідомих людей , які зовсім не цікавляться майбутнім свого міста . Якщо чесно , то це стосується і кожного з нас . Якась частина взагалі не приходить на вибори , інша взагалі голосує за того кого сусідка говорила , мама , тато , і т.д. Всім все одно . Аби не гірше .

  1+

 5. Біда людей в тому , що вони дійсно бояться перемін . Більша частина буде голосувати за Сапожнікова . Молодь засуджує Кравченка за його креативність , за такий нестандартний піар . Дуже багато людей говорить , що він несерйозний . Чисто від мене респект тобі !!! Це все заздрість . Тому що , ти ризикнув , ти не побоявся критики з боку сотні , а то й більше людей . Але , на жаль , особливо молодь , чисто із заздрощів не будуть голосувати за тебе , Андрійчику . Де ж там … ти їх переплюниш , у свої 20 років станеш мером … ні , ні не бувати цьому …

  4+

 6. і кого ж він переплюне? може тих, хто освіту відповідну має? може, тих, хто на відміну від цього крикуна знаються хоч трохи на економіці, менеджменті та політології? І в чому заздрити вашому Андрійчику? хто він за фахом? Які зорі хапає, що ви йому отак просто мерське крісло пророчите?

  1+

 7. А мені відео сподобалось. Останні слова дуже влучні “це не мені треба,це вам треба”!

  1+

 8. та які заздрощі??? кому??? треба дивитись на речі реально. а заздрити хлопцеві, який сміху ради виставив свою кандидатуру на вибори?? та це кожен може, але пхаються, де їх не треба..

  0

 9. Андрій Кравченко // 11.10.2015 at 15:55 // Відповіcти

  Освіта безперечно потрібна,але нажаль ті * папірці* не показують справжній розум людини, потрібно вийти і показати що ти вмієш і що знаєш, вони абсолютно не показують амбіцій і сміливості, можливо ваші діти чи ви, пані Леді,більшого досягли,або досягнете, головне в цьому всьому те,що я не боюся відповідальності і відповідаю за те що зробив,з чистою совісттю.А людям які підтримують мене,насправді,дякую)

  2+

 10. Андрій Кравченко // 11.10.2015 at 18:33 // Відповіcти

  Відео взагалі не про моє мерство, а Вас аж крутить усіх..смішно)

  0

  • Это взрослая жизнь и взрослая игра – политика. После твоей комедии с мэрством, даже то, как ты в туалет сходил, будут рассматривать через призму выборов.

   1+

 11. Андрій так тримати ти молодець і нічого такого нахабного в цьому відео я непобачила тим більше неповаги до старших. Так тримати і частіше хочу бачити твої відео.

  0

 12. Головне, Андрюша, не здавайся! Якщо про тебе говорять – значить ти особистість. Заздрять кращим, “промивають кістки” кращим. Краще бути в центрі уваги, маючи скандальну репутацію, чим бути в стаді засуджуючих. Як говорила Ф.Раневська: “Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью.”

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"