<
Фізична терапевтка з Херсона допомагає військовим у Нововолинську

09:44 | 30.01.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
974
/ Коментарі відсутні

Фізична терапевтка Наталія Гладишева від початку повномасштабного вторгнення разом з чоловіком та донькою виїхала з Херсона. Спочатку сім’я жила на Рівненщині, а в серпні переїхали до Нововолинська.

Жінка розповіла, що нині працює та допомагає з реабілітацією військовим, пише Суспільне.

Нині Наталія Гладишева працює у міській лікарні. Порівнюючи життя у Херсоні та у Нововолинську, каже: “Інше місто – інші ми”, адже в обласному центрі більш інтенсивними були й щоденний ритм, і професійна діяльність.

Терапевтка розповідає: максимум уваги намагається приділяти військовослужбовцям, які відновлюють здоров’я, застосовує новітні методики.

Наталія Гладишева пригадує: з Херсону родина виїжджала 24-го лютого. Тоді у місті був хаос, черги на заправки та довжелезні затори.

“Виїхали о восьмій ранку, а приїхали на Рівненщину о 3-й ночі. Були такі проміжки, що затор не давав їхати, потроху сунулись.”, – говорить переселенка.

Батьки чоловіка залишились на Херсонщині і до сьогодні живуть там. Батьки ж Наталії виїхали наприкінці квітня після того, як батько зазнав тортур від окупантів.

“Якісь там колаборанти, хтось комусь сказав, що він коктейлі робить. Ледь не вбили, бо і зв’язували, і біля вух стріляли. Завдяки плачу матері його відпустили і це було критичною точкою”, – розповіла Наталія.

Лікарка-переселенка каже, що нині максимум уваги намагається приділяти військовослужбовцям, які відновлюють своє здоров’я. Говорить, що робота із військовими надихає її та дає надію на швидке повернення в рідний Херсон.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Березня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі