<

До Дня Незалежності України у Нововолинську провели тенісний турнір: відомі переможці

22:42 | 23.08.2020 / Нововолинськ / , , , /
59

22 – 23 -го серпня у Нововолинську на кортах спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбувся тенісний турнір серед аматорів. Змагання приурочили Дню Незалежності України.

До участі зголосилися 18 учасників із Волинської, Львівської, Рівненської та Закарпатської областей, – повідомляє міська рада.

Змагання тривали два дні. 22-го серпня учасники брали участь у особистому змаганні, а 23 серпня, – у парному.

Відтак, в особистому змаганні, перше місце виборов Василь Самось, друге – Віктор Фленько. Двоє призерів – жителі міста Перечин Закарпатської області. Третє місце посів Володимир Терлецький з Трускавця.

23-го серпня за перемогу в парному турнірі змагалися 6 команд.

Перше місце посіли Ігор Балабанов та Анатолій Матвеєв. Друге місце вибороли Віталій і Каріна Дем’янкови. Третє – дісталося Володимиру Терлецькому й Анатолію Мужевітіну.