Депутат Леонід Климович кличе “веселу нововолинську журналістку” на дебати в студію “БУГу”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:11 | 8.11.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 44 коментарі

8-го листопада у студію інтернет-видання “БУГ” звернувся депутат Нововолинської міської ради, “радикал” Леонід Климович, який спростував інформацію про пожежу в лазні, що є власністю його матері, на одному з місцевих сайтів. Автора матеріалу він запросив на діалог в редакцію “БУГу.

Нагадаємо, що 6-го листопада у Нововолинську, неподалік заправки «Укрнафта», поряд із автостоянкою  сталася пожежа. Журналісти інтернет-видання “БУГ” звернулися за коментарем до депутата міськради Леоніда Климовича, який роз’яснив: лазня, яка загорілась, належить його матері.

Натомість депутат виявив бажання прокоментувати ситуацію детальніше, прочитавши публікацію одного з місцевих нововолинських сайтів.

Він каже, що саме на цьому ресурсі систематично з’являються з-під пера однієї і тієї ж людини новини, які впливають на громадську думку та підсвідомо у вельми спотвореному вигляді характеризують його персону. Цього разу “радикал” зважився висловити свою точку зору у студії інтернет-видання “БУГ”.

“Вистачить із мене статей без моєї відповіді”, – жорстко прокоментував Леонід Климович новину “незалежної журналістки”, про роботу якої ніхто не пише, не люструє, не звинувачує і не дискредитує. Відповіді на питання щодо його діяльності, якими донедавна цікавилась автор новини, він виклав у блозі “Не танцюйте на кістках, пані Камишнікова“.

“Чи не ви працювали радником Віктора Борисовича кілька років? Чималеньку платню отримували, до якої зараз так приглядаєтесь. Зрештою, звільнили вас, потім влаштували на контракт як «журналіста» газети “Наше Місто” (написав в лапках навмисне, тому  що  у тій газеті ваших  статей чомусь не знаходив, а от заробітну платню ви півроку отримували справно).  І уклали з вами контракт саме  в той час, коли постійних працівників із газети скорочували, бо грошей не вистачало… Як тільки контракт з вами був розірваний –  критика полилася, як із відра”, – пише Леонід Климович у своєму блозі.

Депутат каже, що не має наміру витрачати час на “переписку” на сайтах, і кличе автора багаточисельних матеріалів, де згадується його персона, подискутувати наживо.

44 коментарі
 1. У публікаціях використані мої фото. То може й мене,(Бідзюру)пане голово депутатської комісії із земельних питань Нововолинської міськради, запросите на дебати. Відразу ж попереджу: я маю до вас багато незручних запитань на які доведеться відповідати не вибірково, як відповідають всі представники місцевої влади у прямих ефірах “Бугу”, а правдиво і без викрутасів.

  • Олександр / 8.11.2016 - 18:00 / Відповіcти

   Пане Анатоль! Дебати з міською владою-цікавіше.Може погодяться на відверте спілкування ВЛАДА-ГРОМАДА ? З великим задоволенням прийму участь від команди ГРОМАДА. Але впевнений-ніхто на це не погодиться.

   • Роман Томашевський / 15.11.2016 - 09:59 / Відповіcти

    ВЛАДА-ГРОМАДА зараз це питання розглядається, але чи піде хтось з Нововолинської влади на БУГ?

 2. що климович , страшно з бідзюрою поговорити.а лазня ,кажеш на маму записана ?

  • Нововолинчик / 8.11.2016 - 23:14 / Відповіcти

   Ви ще не знаєте про магазини, що записані на підставних осіб.

   • Леонід Климович / 9.11.2016 - 15:43 / Відповіcти

    а приклади можете навести ? Чи знову “люди кажуть”

    • Олександр / 12.11.2016 - 11:25 / Відповіcти

     Леонід які приклади як завжди чув на базарі хтось казав, що вчора чув що хтось бачив тебе в тих магазинах )) Як завжди жаба давить, замість того щоб закочувати рукава і працювати.

     • гість / 15.11.2016 - 18:24 /

      ОЛЕКСАНДРЕ ,а це не ви збиралися на дебати з “владою”? Чи климович уже “громада” ?
      Ах так-так він же недавно на громадських слуханнях “облажався”на стороні громади…

 3. На кого записують майно всім українцям стало відомо з заповнених деклорацій Такщо не смішіть людей! Навіть дружина нашого мера. яка пропрацювала викладачем змогла ” відкласти на чорний день” кругленьку суму Та й пенсії у них ( дружин наших високопосадовців, наприклад Рожелюк) дотягують до пенсій шахтаря. То навіщо ви ще оправдовуєтесь Мама заробила на маєток розкажіть про це діткам в дитячому садку, може повірять Ви забуваєте, що наше місто не столиця- тут всі знають все один про одного

  • Леонід Климович / 9.11.2016 - 15:50 / Відповіcти

   Шановний , я сказав Мама заробила , я сказав що майно належить їй . Будував ту стоянку і баню я і з напарником власними силами , хто мене знає може це підтвердити .

   • Всі знають який з ЛЬОНЧИКА -БАНЩИКА БУДІВЕЛЬНИК.Ти хоч розтвор калатати умієш?

 4. Дійсно, а чому камишнікова мовчить, що працювала радником ненависного їй мера, отримувала немалі гроші з бюджету, в той час, як жодного разу на роботі в якості радника мера не з’явилась. Пані Камишніковій бюджетні гроші не пахнуть, якщо отримуєш їх на дурно.

 5. Ото ж,що страшно,бо знає, що важко буде викрутитися!)

 6. Веніамін / 8.11.2016 - 22:03 / Відповіcти

  Ну Всі ми розуміємо, що пані Н. не з’явиться на пряму бесіду з тим про кого писала. Максимум- буде “новина” на її ресурсі!!! Але б такий прямий ефір я б подивився!

 7. Ще Мазепу з собою візьми, чи в нього теж на маму записани. Збоченці !!!

  • Анатоліч / 9.11.2016 - 00:24 / Відповіcти

   Одне точно це те, що на фото на аві в блозі Клімовіч значно худіший, і це результат року депутатства.

 8. Шановні нововолинці!!! У Вас,напевно, роботи мало, в такі важкі дні,для України,що вистачає часу гадити один одного. Хто Вам заважає мати те,що мають інші???

  • Пасивний до коментарів в соціальних мережах, але радий, що у нас в місті іще е свідомі люди, бо, читаючи “Буг” та “Радар” останні два дні, втратив надію. Оце то подія у нас в місті, ні – це не ПОДІЯ, це ПОЖЕЖА!!!
   Чомусь ні пан Климович, ні пані Камишнікова і ніхто з вище згаданих “РОЗМНИХ” не закликають на дебати з питань освітлення вулиць та поганих доріг, виділення коштів на садок чи школу, ВИКОРЕННЯ НАРКОМАНІІ….!! Не закликають і не прийдуть тому, що там працювати прийдеться і кошти знайти, а це вже не цікаво!
   Хочу погодитись з паном Василем, що ніхто нікому не заважає мати те, що у сусіда за забором, кожен сам особисто приймае рішення про якість та спосіб свого життя! Кожен мае робити свою роботу і робити іі совісно та якісно!
   А судити Бог буде!

   • Дякую,Валерій, за підтримку!!! Дійсно, багато є питань для вирішення у нас в місті, про які потрібно говорити, і над якими потрібно працювати. Згіден з Вами, свою роботу потрібно робити совісно та якісно , щоб не було потім соромно перед дітьми. Будуємо майбутнє а не безглуздо “товчемо” сьогодення! Гарної всім роботи! Надіюсь, у нас в житті буде більше кращого!!!

   • Леонід Климович / 9.11.2016 - 16:03 / Відповіcти

    Дебатувати можна скільки завгодно, світло від того не з’явиться. Як би Ви поцікавились моєю діяльністю як депутата – то знали б напевно , що в місті Новововлинську є така вулиця Індустріальна , яка належить до мого виборчого округу . Так от, на ній місяць тому з’явилось освітлення. На черзі дорога до вулиці Панасівської.

    • Ддорогу і стаціонарні телефони в будинкахзагнав чи панасівцям сапржніков обіцяв ще тоді, як,обдуривши сільську громаду ,зробивши її територію містом,надав дозволи без громадського обговорення для шкідливогопідприємства кроношпан в зоні міста.Це по-перше.
     А по друге цікаво знати,а скільки підприємств або території на ІНДУСТРІАЛЬНІЙ на Климовича або його родичів записано.
     ДілянКа біля озера в с.Соловичі,оформлена на жінку климовича,передаеа також безоплатно у власність?

  • Леонід Климович / 9.11.2016 - 15:53 / Відповіcти

   Вибате, але я терпів її нападкі скількі міг. Роботи дійсно багато, згоден із Вами.

   • Ви праві, надоїв уже той бруд, який ллє та пані. Потрібно подавати в суд, за наклеп. У неї це вже перебор, і більшість – на замовлення. Усі здорово мислячі люди не вірять у ту єлєсть, яку вона пише. А вірять тільки недалекі люди. Я рахую, що для того, щоб когось критикувати – потрібно самій чогось в житті добитися!

   • Твій виборець / 9.11.2016 - 20:24 / Відповіcти

    Робота роботою, де автономне опалення для мене, яке ти в програмі мені обіцяв
    Все о народе думаєш, олнако.

    • Леонід Климович / 10.11.2016 - 11:34 / Відповіcти

     Для початку Ви б представились. Якщо Ви мій виборець – ви ознайомлені із моєю виборчою пограмою . Згоден таке питання не вирішуються швидко, але напрацювання є. Я про це планую розсказати на річному звіті . До речі , завтра відбудуться громадські слухання по кроноспану, прийдете?

     • АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ / 14.11.2016 - 17:42 /

      Ляпати язиком я також умію . НЕ спригуй з теми.ЯКІ документи і куди нести на автоноине опалення ? Докажи,що ти не брехун? Жду відповіді з переліком необхідних документів..

     • АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ / 14.11.2016 - 17:55 /

      Таких як я є багацько. Пиши ждемо. Не здумай дурити.

 9. Веніамін / 9.11.2016 - 12:13 / Відповіcти

  Все просто. пані Н. відмовилися від прямого діалогу на камеру! І це багато чого значить. І як пан А. відразу кидається в крайність і запрошує пана К. до суду для “дискусії”.

 10. Так климович на суди не ходить,коли жареним пахне.Зводить будинок на каналізації загального користування,влаштовує вулиці у не дозволених законом місцях,рішеннями судів ігнорує,сивочолих ветеранів,які намагалися захистити від пошкоджень колодязь водопроводу загального користування криє нецензурщиноЮ
  Має залізобетонну підтримку кума начальника земельного відділу,архітектора міста та міського голови.
  ДО речі незаконно (ЯК ЗЯСУВАЛОСЯ У СУДІ) передана у безоплатну власнісь спірна земельна ділянка пр вул Мічуріна 3-А була переоформленана декілька раз на підставних осіб серед яких був і МАЗЕПА

  • Ну, що ви на цей коментар, пане Леоніде? Чи “КОМЕНТАР” щось неправильно написав, збрехав або провокує? Це тільки квіточки. Він зачепив один лише манюсінький, крихітнрий краєчок ваших “гордих” відносин із мером. До суду може на коментувальника подасте? Саме цього вам, тільки нині й не вистачає. Не кажучи вже про дебати на “Бузі”.

 11. Леонід Климович / 10.11.2016 - 11:15 / Відповіcти

  ЗНОВУ МИМО!
  Відповідаю лише тому, що Бідзюра розцінить моє мовчання як уникання від відповіді.
  Перше – моя ділянка знаходиться за адресою Мічуріна 5а. , ділянка Мічуріна 3а сусідня. Втовкмачте вже це у свою сивочолу голову. Чому ви старанно намагаєтесь мене приписати до ділянки , яка мені не належить?
  Друге – каналізацію прокладав не я самостійно , а «Нововлинськводоканал» , я лише оплачував їхні послуги, і завбачливо взяв у них довідку про те, що каналізація прокладена згідно технічних умов та норм . Якщо треба надам скан довідки.
  Третє – жодних судів по МОЇЙ ділянці НЕМАЄ. І в суд мене ніхто не викликав.
  Як можна ігнорувати рішення судів? Як можна влаштувати вулиці в незаконних місцях? Цю маячню навіть коментувати не буду.

  • Климович,коли твоя брехня закінчиться. Не набридла слава депутата -брехуна. А як на рахунок Верховного суда ,яким льоня вихвалявся ,, про узаконення спірної території по вул Мічуріна? ХОЧА НАСПРАВДІ НІЯИЙ ВЕРХОВНИЙ СУД НЕ УЗАКОНЮВАВ НЕПРАВОМІРНЕ ВИДІЛЕННЯ МІСЬКРАДОЮ У БЕЗКОШТОВНУ ВЛАСНІСТЬ КЛИМОВИЧУ ТА ЙОГО ДРУГУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПО ВУЛ, МІЧУРІНА 3-А 5-А .
   Якщо ж ти ВЕРХОВНИМ вважаєш ВИЩИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД,(рішення якого уже скасовано,отже рішення міськради щодо ВИДІЛЕННЯ ділянки по Мічуріна 3-А НЕПРАВОМІРНИМ),то ганьба твоїй юридичній освіті.Брехав безбожно і журналістам Четвертої влади .Адже,насравді Климовичу виділили 22.08.2006р№6-6 БЕЗОПЛАТНО у власність ділянку з частиною проїзду загального користування ,а також з огородженою частиною прибудинкової території по Мічуріна 9.Після ШИРОКОГО ОПРИЛЮДНЕННЯ цього та зясування наміру депутата будуватися на каналізаційній системі , міська рада від 12.09.2006р.№6-30 відмовила климовичу у затвнрдженні проекту землеустрою по Мічуріна 5-А,3-А. Неодноразово КЛИМОВИЧ звертався до суду,оскаржуючи відмову міськради.Але після надання доказів у суд Павлосюк Л. суд відмовлявся задовільняти позов Климовича і він відмовлявся від позов .Для прояснення брехливої памяті климовича називаю судів,які розглядали справу у 2006р. СВИРИДЮК та ГАЛУШКО.Адвокат у климовича був рАДЧУК. Пізніше ще раз климович намагався узаконити через суд уже з адвокатом ЖУК Юрій.Не вдалося також.Більше того РІШЕННЯ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ від 28.07.2011р СКАСОВАНО позов прокурора Сліпчука,який при сприянні місцевих чиновників і КЛИМОВИЧА намагався під виглядом “держави” посприяти узаконенню ділянки климовичу,оскільки климович намагався через суди узаконити невилучену у Павлосюк Л.прибудинкову територію,якою її сімя користувалася понад 50 РОКІВ,і яку згідно ст121 ЗКУ має повне право узаконити ТАК ЯК ЇЇ ЗАЯВА ПОДАНА РАНІШЕ від климовича,а також тому що ні вона ні члени її родини не скористалися своїм правом приватизації по жодному із видів земельних ділянок.Климович нагло надавав журналістам і депутатам протилежну інформацію.

   • Леонід Климович / 10.11.2016 - 15:08 / Відповіcти

    ….Якщо ж ти ВЕРХОВНИМ вважаєш ВИЩИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД,(рішення якого уже скасовано,отже рішення міськради щодо ВИДІЛЕННЯ ділянки по Мічуріна 3-А НЕПРАВОМІРНИМ),то ганьба твоїй юридичній освіті.Брехав безбожно і журналістам…. знову Мічуріна 3а … ви що показилися?

    • Що ,забракло словникового запасу? Голову забив нецензурщиною, що й двох слів звязати не можеш.Ото як попугай повторяй фрази Павлосюк і вчи їх назубок,раз память коротка,бо є ще немало депутатів при здоровому глузді,які добре памятають,як ти землю на мічуріна 5-А вдерибанив зі своїм КУМОМ і не тільки… Показилися напевно не мічурінці ті,хто від безкарності втрачає розум від незаконного привласнення дармового комунального майна

 12. Мешканка міста / 10.11.2016 - 11:36 / Відповіcти

  Леонід, не звертайте уваги і не відповідайте на іхні коментарі. Ці журналісти лише піаряться за рахунок скандалу. Ні в чому не розібравшись, ім потрібні лише сенсаціі. Будь розумнішими за них! Проігноруйте!

  • Ніяки вони не журналісти, бо немає в них ні дипломів, ні корочок журналістів!!! “Журналістами” то вони себе тільки сами так називають, бо офіційно вони ніде не працюють, тільки сидять цілими днями в інтернеті та строчать свої божевільні сочінєнія!

   • Шановний гість, прочитайте статті
    ЗЕМЕЛЬНІ АФЕРИ відомої волинської журналістки Світлани Головачук.”Волинська газета”
    НОВОВОЛИНСЬКІ ЗЕМЕЛЬНО-СУДОВІ МАХІНАЦІЇ журналіст Юрій Горбач
    портал “Четверта влада”
    У НОВОВОЛИНСЬКУ ДІЄ КРУГОВА ПОРУКА журналіст Ярослава Вознюк
    Хто сумнівається у фаховості в освіті і здібностях ,а особливо у справедливості цих репортерів?…
    Хіба що ” зовсім не божевільний,а адекватний правдомовець” Климович

   • гість кося / 11.11.2016 - 17:33 / Відповіcти

    Толку З того,що Льончик купив собі корочку юриста. І що та корочка ліпше помагає ПАРИТИ зади жирним котам в банях, оформленим на нього? Зразу видно Льоня в школі і ПТУ часу на “божевільні сочінєнія” не витрачав,а шукав пригод,де б кулаки почесати та збільшити запас ненормативної лексики.

  • Леонід Климович / 10.11.2016 - 12:41 / Відповіcти

   Дякую,я б з радістю, але я не можу не віповідати. Моє мовчання автоматично розцінюється Бідзюрою і компанією як ознака моєї неправоти або ж боягузства.

   • ЯКЩО НЕ ОБМАНЩИК І НЕ БОЯГУЗ,ТО ЧОМУ НЕ ЗЯВЛЯЄШСЯ ПРОТЯМ РОКУ НА СУДИ справа № 0312/2864/2012,де Климович залучений у суд ухвалою суду від 16.12 2015.
    Чому депутату- юристу климовичу пише у суд заяви його дружина,яка не є стороною по справі і,яка заявляє,що її чоловік тобто климович хворий , а тому не може зявитися у судове засідання 12 10 2016р на 10 год.30 хв.
    Є у суді й заява з проханням відкласти суд в звязку з пошуком адвоката,якого Климович Л. не встиг знайти.
    Предметом позову є незаконне перепланування вул Мічуріна з метою виділення санітарно-охоронної зони під житлову забудову підставним особам з метою подальшої безоплатної передачі комунальної нерухомості у приватну власність для збагачення місцевих чиновників .КЛИМОВИЧ ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ ФІГУРАНТІВ У ЦІЙ СУДОВІЙ СПРАВІ.Може надати ПОГОДЖЕНИЙ ПРОЕКТ ВОДОВІДВІДНОЇ СИСТЕМИ від11.11.1990 р.
    Щоб розширити свою прибудинковутериторію КЛИМОВИЧ навесні цього року заходився облаштовувати тупикову вулицю Мічуріна шириною 8 м без будь-яких судових документів та судовиконавця.Знищив родючий шар грунту,засипавши його товстим шаром шахтної породи.

   • Моя, та моїх друзів зброя – правда! І тільки вона. Основана і захищена Конституцією та законами України. А ваша із вашим другом, знайомством із яким ви так гордитесь, – брехня! Вже дуже багато років. Ми можемо це, будь-де, документально довести. І ви влипнете іще більше. Ми, поки-що, мовчимо. Ми не вважаємо вас і вашого патрона боягузами. А ось щодо ваших “ознак неправоти”, то м’яко кажучи, є дуже багато запитань на які ви із босом не хочете відповідати. В.Б., за останній рік, дуже і дуже розбагатів. І це на державній службі! А ви, матеріально – не віртуально, щось маєте від вашої величної “гордості” за дружбу із мером? Відповідайте на запитання! І без брехливих викрутасів.

    • гість кося / 11.11.2016 - 17:03 / Відповіcти

     То климович свого компаньйона мазепу ще й в афери на Мічуріна втягнув.Ото хлопці крутяться,аж дим іде.Чи ж вам тих бань уже мало.По цілій області парилки.Мічуріна,Павлова,Турійський район, Любомльський,Шацький.Отак то потрапити в лапи великого бізнесу,вибудованого на бюджеті маленького Нововолинська.Назад ходу уже не має.Тільки вперед на бісівське ДНО.

 13. Ой, Льончік, нашо ти з ними зв”язався. Не чіпайно Г**но – не буде смердіти. А про не відповідати: та забий ти, собака лает-караван идет.

  • да .не дай Боже під будинком у льончика на Мічуріна 5-А лопне каналізація…..то не пожар у лазні…Буде у тому лайні ЛЬОНЧИК ДОВГО плавати.бо вляпався добре.
   А все тому,що не треба було “чесному депутату Климовичу” брехати привселюдно на сесії 12.О9. 2ОО6р.що не буде будуватися на каналізації по вул. Мічуріна 5-А.Якщо память у “чесного” Климовича заклинює, то є відеозапис міськради 12.О9.2ОО6р.
   Тому ,Климовиче,не обгажуй фаховість полюдських, сміливих ,талановитих і СПРАВЕДЛИВИХ журналістів.
   Краще критично поглянь на рівень своєї освіти,бо є ще викладачі в Будядичівському ПТУ ,які добре памятають двієчника і неврівноваженого забіяку Льончика Климовича.

Додати коментар


Погляд

Про сторічну бруківку до 1025-річчя Княжого Міста
Якщо хочеш знати, про що говорять люди, піди на базар, або проїдься раз-другий в маршрутці. У минулу п’ятицю, зранку, в «четвірці», яка заглохла зразу після повороту від ...

Новини

26 травня, Субота
22:17
У Греції згорів автобус в якого на ходу влучила блискавка
21:48
Ціна на газ для українців може зрости ще на 60-70%
20:17
Європейський суд зобов’язав Україну зняти повний мораторій на продаж землі
19:41
В ДТП в Уганді загинуло 48 осіб, з них 16 діти
18:40
Під час конфлікту викладач СНУ зламав ребро своєму сусіду
18:30
У Володимирі-Волинському провели “Велодень-2018”
17:14
Кожен четвертий українець недоїдає: на чому економлять? 1
16:36
“Укрзалізниця” пускає додаткові літні маршрути
15:15
В Україні запустять систему відеофіксації порушень ПДР
14:38
Парламентські політичні партії фактично живуть за державні кошти.
13:19
Єврокомісар повідомив, що з боку українців нема зловживань, які б могли призвести до припинення безвізу
13:05
В ЄС оцінили шанси України втратити безвіз
12:30
У Луцьку хочуть змусити пенсіонерів платити за проїзд в час пік
11:44
“Джекпот” від Нововолинського хлібзаводу: житель Іваничівщини знайшов куряче крильце у буханці хліба 3
11:23
Кір не відступає. Серед хворих волинян є медики 1
10:51
Як готують водойми Волині до літа?
09:29
Непокараний водій-вбивця, автозаправка, що працює з порушеннями, і фестиваль «КНЯЖИЙ» – у газеті «БУГ»
08:35
У Луцьку п’яний псевдоатовець погрожував підірвати автостанцію
07:38
Невідомі пошкодили відновлені графіті часів Майдану 1
06:04
У Youtube можна буде відправляти повідомлення
Усі новини