<
ЦНАПи Володимира та Нововолинська поповнились пристроями для зчитування ID-карток

19:43 | 26.07.2022 / Володимир, Нововолинськ / /
Перегляди
293
/ Коментарі відсутні

Реєструвати внутрішньо переміщених осіб та обслуговувати мешканців у Володимирському району стало зручніше завдяки новим картридерам для ID-карток.

Такі пристрої ЦНАПам Володимира та Нововолинська 25-го липня передали регіональні координатори Програми EGAP, повідомляють на сайті Володимира.

Нагадаємо, що з 2016 року українці отримують паспорти нового зразку – ID-паспорти з безконтактним електронним носієм. Новий ID паспорт є набагато зручнішим у використанні, ніж його попередній паперовий аналог.

ID паспорт нового зразка має зручний розмір – 54х85,6 міліметрів і відтепер його не так легко зіпсувати, бо він вже не боїться вологи, оскільки виконаний з високоякісного пластику у вигляді пластикової ID-картки.

Як зазначають, такі пристрої слугуватимуть не лише у Володимирському ЦНАПі, а й в його філіях Зарічанського та Ласківського старостинських округів. Так, представники Програми EGAP було передали 8 пристроїв, якими обладнали робочі місця команди ЦНАПу.

Відтак, можна оперативно отримати достовірну інформацію про громадян, оцифрований підпис власника документа, місце реєстрації власника ID-карти, сімейний стан. Попередньо програмою було передано мобільну валізу, у котрій також був пристрій для зчитування ID-карток.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Листопада, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі