<

Кредобанк

Чутки над БУГом: хочеш 200 гривень? – вступай у зомбі-профспілку “незалежників” “Бужанки”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:36 | 13.06.2016 / Нововолинськ / /
Перегляди
16
/ коментарі 22

Як дізналися журналісти “БУГу” з власних джерел, борців за ідею серед “незалежників” шахти “Бужанська” небагато, тому їх треба заохочувати грошима. За вступ у Незалежну профспілку гірникам пропонують 200 гривень.

Те, що у нашій державі за участь у політичних мітингах людям платять гроші – не новина. Однак тепер мова йде не лише про виборчі перипетії з гречкою, а й про гроші на чай та булку з маслом, які отримують гірники при вступі у профспілку шахти “Бужанська”.

Не секрет, що керівників профспілок та їхню діяльність оцінюють також на підставі чисельності страйків та акцій протесту, які вони організовують. На “Бужанці” з метою залучати до мітингів рядових шахтарів їх кличуть в Незалежну профспілку і пропонують винагороду – 200 гривень. З неофіційних джерел відомо, що нейтральних працівників “Бужанської” доблесні “незалежники” під тиском змушували долучатися до протестів проти екс-директора Павла Танчева.

“У переддень виходу Танчева з відпустки на роботу ГРОЗи добувної дільниці не впустили прохідників біля ствола шахти. Хлопці хотіли спускатися в шахту, вони їм загородили прохід. Ці були змушені повернутися”, – розповідає працівник копальні.

Втім, як зрозуміло, у “незалежників” є багато привілеїв: в них є можливість висловлювати свою думку всякими методами, наприклад, притягнути унітаз для керівника з плакатами про його нове місце. Вони мають підтримку керівників-опонентів, себто Ігоря Романова, який вже готується стати новим директором шахти і звільняти всіх працівників “контори”, котрі підписувалися під зверненням проти примусової фальсифікації документів, яку він ініціював. Можуть на чолі з тодішнім в.о. директора Романовим прийти у брудній робочій формі в кабінет до головного бухгалтера через невиплату премії (для отримання премії повинні бути три показники: видобуток, продуктивність, зольність; останнє не відповідало нормам якості), а коли “контора” викликає поліцію, сміливо стверджувати, що поліція теж “в долі”. Таким гірникам можна лякати працівників “контори” згвалтуванням їхніх дітей тощо.

У “незалежників” завжди є аргументи, які не потребують доказів. Наприклад: Танчев з маркшейдером пробралися в кабінет до Романова і підробили там документи, до того ж це бачили два охоронники. Журналісти у телефонному режимі спілкувалися з працівниками охорони “Бужанської”, ніхто не підтвердив такого факту.

Перевіривши скипові установки шахти “Бужанської”, виявили, що вантажопідйомність нашої скипової установки не чотири тонни, а чотири і сім. Тобто за один  підйом створювалося 700 кілограм необлікованого надлишкового вугілля. Впродовж доби – це 150 тон вугілля, яке вивозилося КАМАЗами. В рік це до ста мільйонів гривень, за рахунок чого жили наші директори і отримували гарні премії, купували квартири та автомобілі, – розповідав на емоціях Богдан Макарчук.

Як стало відомо з інсайдерський джерел, ніяких перевірок скипових установок не проводилося. Романов все порахував “на око” в себе у кабінеті.

Видно, що робота у “незалежників” “Бужанки” не проста. Цікаво тільки, звідки фінансуються протести під чайок з булкою. Мабуть, не з кишені Богдана Макарчука.  Якщо ці гроші належать профспілці, вона може ними розпоряджатися так, як захоче. Інша справа, якщо це державні гроші, які приходять на ДП “Волиньвугілля” і через руки певних працівників держпідприємства у вигляді гонорару за хороше відпрацювання потрапляють у кишені шахтарів. Як би там не було, ясно одне: ватажки профспілок очікують від своїх організацій ефективності.

Вступайте у профспілку – 200 гривень теж гроші.

А якщо все ж шахтарі “Бужанської” бажають лишитися поза такими перипетіями, то мають бути обережні. Бо, як повідомляють “БУГу”, найактивніший “незалежник” двічі збирав підписи, то за виплату зарплати, то за виділення комбайна… А потім, виявилося, текст звернення був успішно змінений, а сам документ використаний в інших цілях.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com

Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність.
Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!

коментарів: 22
 1. Розкажіть тоді й про профспілку, яку “тримає” Шарко з командою..)))), під яким тиском він туди людей вербує..!!!!!!.. А для шановної главбухши не проблема бачити чоловіків в будь якому виді..))), і в “нігліже”..! Дайте працювати, а не роздувайте плітки..!!!!!!!!!!!..

  • А це ніякі не плітки! В одній статті була розміщена заява Макарчука з зібраними підписами своїх “однодумців”. Там навпроти підпису одна людина написала слово “отримав”.То про що далі може бути мова?

  • Працюйте, хто ж вам заважає. Тільки самим, як видно з коментаря, за розповсюдженням пліток немає часу і бажання працювати!

 2. Шановна редакція “БУГу” як ви можете опубліковувати цей маразм. Ви хоть трішки перевіряєте інформацію яку ви друкуєте. Чи цю новину вам проплачено?
  P.s: Я працівник шахти, який не вступив і незбираюся вступати в ніяку профспілку, але це вже “бред сумашедшого”

  • Я працівник шахти, який не вступив і незбираюся вступати в ніяку профспілку, але це вже “бред сумашедшого” – зауважте, ви самі це написали)

  • Це якраз чиста правда!!! Ніякий не маразм! Хватить прикривати тих дикунів! Ніхто не давав права якій би не була профспілці так себе вести. Брехня і наклепи, приниження інших людей, ось це правда!!! Тільки вереск на шахті. А редакція Бугу молодці! Респект! Хоть хтось має здоровий глузд! Висвітлюйте і надалі правду. Йдуть вони в Європу! Але ж дикунам там не місце! Правда не продається. І колжна здоровомисляча людина це розуміє!

 3. Даа, за 200 гривень в Дозі прибічники Макарчука напиваються так, що аж вікна в ДП “Волиньвугіллі” бють. Мало того вони ще й між собою бійки затівають, можливо в когось совість просипається…..

  • Ага, ще й по привичці звільняли вже продавця з дози. Так набухалися, що забулися кого була вказівка звільняти.

 4. Невже у шахтарів такі низькі зарплати, що вони купуються на 200 гривнів..)))? Хоч трохи шануйте їхню працю, шахтар – це не інтернетне ляпало..), знайдіть вже в своїх головах хоч долю здорового глузду!!!!

 5. Я так бачу, що пишуть ті ображені, яким 200 гривень не дали..))))), а так хотілось

 6. Ну и шнягу запустили…А все ради тог, чтобы уседеть на теплых местах и дальше грабить просто рабочих и государство.Получаеться шахтер приравнен автором этой грязной лжи к БОМЖу или алкоголику, готовому за жалкие 200 гривен на все???ШАХТЕР Волыни не такой.Господа писарчуки, имейте хотябы совесть ,ведь понятие журналистской этики вам, как видно незнакомо.УРОДЫ…

  • Звичайно більшість ШАХТАРІВ порядні і чесні трудяги, але є серед них і не порядні , які плямують чесне імя більшості !!!!

  • А ще ви забули написати до всьго цього, ще й ХАМИ, принаймі це видно із Вашого коментаря.

  • Ніхто порядних шахтарів не ображає. Тут таки й пишеться про непорядних хамів, яких на щастя небагато, але вони дуже голосні і дуже невиховані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя