<

Бійця, що повернувся із зони АТО, зустріли у Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:55 | 28.09.2015 / Нововолинськ /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Сергія Грисюка мобілізували до лав української армії 25-го серпня минулого року. Увесь цей час він обороняв цілісність нашої держави на теренах Луганської, Донецької областей, а, будучи демобілізованим, 28-го вересня повернувся додому. У Нововолинську бійця зустрічали дружина, друзі, громадські активісти.

На початку боєць проходив службу в Кримському, а звільнявся з села Золотого на Донеччині. Пригадуючи військові будні, Сергій зауважує, що солдати не мали претензій до командування, однак відчували брак уваги з боку волинських волонтерів.

“Зараз іде зима, і багатьох речей у хлопців бракує. Посилки, які відправляли волонтери в зону АТО, доїжджали лише до першого блокпоста, а далі губилися і ніхто їх не бачив”, – каже боєць.

Про перемир’я військовий розповідає наступні речі: “Наш третій батальйон зайшов у Золоте. Було три обстріли 23-го числа. Слава Богу, залишились всі живі-здорові. Дали відповідь “сепарам” і на другий день наступив мир. А коли виїхав, дзвонили хлопці, що знову в нас “вантаж 200″. За моє перебування в зоні АТО тільки на мінах підірвалися сім машин”.

Нашим захисникам Сергій Грисюк бажає волі. “Мир ми й самі здобудемо”, – каже атовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі