<
Байдужість та жорстокість до тварин: у Нововолинську після «забавок» дітей померло кошеня

10:35 | 15.06.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
2967
/ коментарів 9

У Нововолинську після забавок дітей та байдужості їхніх батьків до ситуації – померло кошеня. Як повідомили мешканці двору, діти грались з живою тваринкою, немов з іграшкою.

Коли родина помітила таку байдужість, вирішили забрали від дітей чотирилапу малечу, проте це викликало агресію у їхніх батьків та погрози віддати кошеня надалі задля забавки. Про це написала місцева волонтерка, яка допомагає «хвостикам» знайти родину.

Попри ситуацію, тваринку не віддали у руки образникам та забрали додому, аби відвезти безсилого чотирилапого до ветеринара по допомогу. Нажаль – не встигли.

Як розповідає волонтерка Ірина Лебедюк, такого недбалого відношення до тварин, як в Нововолинську – не бачила ні в одному місті. Байдуже виховання батьків до дітей та відсутність профілактичних бесід, є результатом смерті ні в чому не винного кошеня.

Жінка, яка забрала тоді тваринку, додала, що діти можливо і не прагнули такого результату, проте через байдужість їхніх батьків це сталось. Після того, як кошеня забрали з дитячих рук, тато однієї з них «налетів з кулаками», вимагаючи повернути забавку.

“Люди, вчіть ваших дітей, що тварини – це живі істоти, яким теж боляче, ними не граються. Вони після цього помирають виснажені, без їжі та води. Невже їхні мами не бачили того відношення, що кошеня просто висохло”, – зазначила Ірина.

Наголошуємо, що для подібних ситуацій за жорстоке поводження з тваринами передбачена адміністративна відповідальність за статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення або кримінальну відповідальність за статтею 299 ККУ. Якщо ви стали свідком подібного інциденту – телефонуйте на лінію «102».
коментарів: 9
 1. То не люди а бидло а тато який в пісочниці накинувся з кулаками якого хера не на передовій?

 2. Ну, і чого не ідете у поліцію, якщо знаєте де це сталось і хто винен? Папаші, що вимахував кулаками вручити повістку і до нас на фронт, побачимо тут його хоробрість.

 3. “за жорстоке поводження з тваринами передбачена адміністративна відповідальність за статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення або кримінальну відповідальність за статтею 299 ККУ.”
  В даному випадку був складений протокол чи ні? Чи смерть кошеняти не привід для цього?

 4. Батя бурятської національності?
  Мама, ви живете з ізвєргом і такого ж виховуєте

 5. То не тварі, то непотріб, уроди разом із своїми отприсками… Молодці хлопці, на передову таких, але ж – там найкращі, а сміття всюди сховається…
  Дійсно, а чому ж протокол не склали, + ще й за “руки”? Можливо, ще не пізно?

 6. У нас на дачах один мисливець потруїв всих котів : “Я их перестреляю. Зачем они нужны? Ко мне прибилось трое.” В мене серце розривається а людям байдуже. Прошу пидписати електронне звернення Президенту “Обмежити продаж отрути”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі