<
Автор «Волиняночки» Олександр Каліщук з Нововолинська пише пісні про сучасну війну

13:11 | 22.01.2023 / Новини, Нововолинськ / , , /
Перегляди
568
/ Коментарі відсутні

91-річний Олександр Каліщук із Нововолинська пише композиції про сучасну війну. Першу написав за годину після повномасштабного нападу Росії в Україну торік 24-го лютого.

За час повномасштабної війни Олександр Каліщук написав 30 пісень, присвячених боротьбі українців з ворогами. Про це композитор розповів Суспільному.

Нині він живе в Нововолинську, доглядає за недужою дружиною та творить, бо, як пригадує, були моменти в житті, коли такої можливості не мав.

«У мене кожен день найголовніший у житті, той, що вже минув, то вже не головний, він пройшов, а того ще немає», – каже Олександр Пилипович.

Олександр Каліщук відбув чотири роки покарання у виправному таборі «Сєрдух» в Тайзі за те, що дев’ятикласником брав участь у Молодіжній організації націоналістів. Але це, каже, його дух не зламало. Як і те, що за пісню «Волиняночка» на 30 років заборонили видавати і виконувати свої твори.

Зараз, упевнений композитор, Росія нищить українську націю, як свого часу радянська влада.

Олександр Каліщук каже: виїздити закордон навіть не думав. Вірить у перемогу України і вже написав пісню, щоб зміцнити дух і додати сил українцям.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Березня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі