<
Автопарк нововолинських комунальників поповнився новими автомобілями з Німеччини

11:45 | 19.10.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
859
/ коментарі 4

18-го жовтня міський голова Борис Карпус та його заступник Микола Пасевич передали автомобіль Volkswagen lT 50 виробничому управлінню комунального господарства.

Борис Карпус розповів, що транспортний засіб буде у пригоді для забезпечення оперативного виконання планових та аварійних робіт, для перевезення матеріалів та інструментів, повідомляють на сайті міської ради.

КП «Нововолинськводоканал» отримало автомобіль Iveco. У комплекті – потужний генератор, помпа, гідранти, шланги та інший інвентар, який допоможе працівникам водоканалу якісно та швидко виконувати аварійно-відновлювальні роботи.

Очільник Нововолинська розповів, що автомобілі безоплатно отримали з Німеччини. Борис Карпус подякував заступникові міського голови німецького міста Крайльсгайм Йоргу Стойлеру, представникам польського міста Білгорай та усім причетним до організації та доставлення транспорту у Нововолинськ.

“Обидва автомобілі будуть надавати послуги мешканцям Нововолинської територіальної громади, допоможуть комунальним службам міста оперативно реагувати на випадки надзвичайних ситуацій”, – сказав Борис Карпус.

Нагадаємо: Комунальникам Нововолинська придбали новий трактор за 800 тисяч гривень


коментарів: 4
  1. Ця реклама деяких посадовців НВ ОМС, мене починає реально діставати.

    • пасевич працював у іваничах звичайним водієм він навіть пальцем не ворохнув щоб повалити стару владу а зараз працює цапом відбувайлом як рожелюк

  2. От німчурики: знають шо рентабельніше злити той непотріб нам, ніж утилізовувати в ЄС :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
5 Лютого, Неділя
4 Лютого, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі