<
200 тисяч збитків на рік: у Нововолинському ВУКГ ліквідували підрозділ

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:32 | 23.09.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
4035
/ коментарі 3

У ВУГК Нововолинська ліквідували відділ профілактичної дезінфекції, який пропонував послуги по боротьбі зі шкідниками.

Рішення прийняли на сесії міської ради.

Начальник відділу будівництва, комунального господарства та газифікації міськвиконкому Богдан Миронюк розповів, що відділ – збитковий. Створили його у 2013 році. Наразі послуга профдезинфекції у ВУКГ не користується популярністю, її рідко замовляють.

Депутатка Ольга Лакиш зазначила, що дератизація є обов’язковою процедурою у комунальних закладах, садочках та школах, вони повинні щорічно укладати договори на такі послуги.

«Чому не заключали та на кого перекладаються такі послуги? Тобто виходить, що ми віддаємо свій заробіток приватним особам», – запитала вона.

Миронюк відповів, що підприємство ВУКГ намагалося максимально рекламувати цю послугу, але цифри показують вагому збитковість – 200 тисяч на рік, яку доводиться перекривати іншими підрозділами підприємства. І тримати його заради кількох замовлень на рік – недоцільно, бо потрібно закуповувати обладнання та діючі речовини.

Депутати рішення про ліквідацію підтримали. Двох працівників повинні перевести на інші посади.
коментарів: 3
  1. Лакиш, а мільйони вкрадені на лікарні тебе не цікавлять?а зарплата братика в лікарні в якій не працював?служб.,транспорт і т.д. А чого ми ще не знаємо,солодке життя було і є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 Грудня, Понеділок
10 Грудня, Неділя