<
НАЗК перевіряє декларацію голови Володимир-Волинської райдержадміністрації

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:19 | 18.05.2021 / Новини / , , /
Перегляди
50
/ коментарі 3

Національне агентство з питань запобігання корупції взяло на перевірку декларацію голови Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрія Лобача.

Декларацію посадовця узяли на перевірку на підставі інформації про можливе недостовірне декларування, отриманої від громадян та журналістів, йдеться на сторінці НАЗК у фейсбуці, – пише Район Володимир.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більше ніж на 60 календарних днів.

З повним переліком осіб, декларації яких взято в перевірку, можна ознайомитися у розділі «Моніторинг діяльності НАЗК».

Нагадаємо, 9-го квітня цього року президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Лобача головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації. Вже 12-го квітня голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко представив новопризначеного голову Володимир-Волинської РДА Юрія Лобача колективу облдержадміністрації та активу області.

Як зазначено в електронній декларації, Юрій Лобач має у спільній власності з громадянином Сергієм Книшем криту зупинку громадського транспорту з торговим павільйоном у Луцьку, у березні 2020 року він набув разом із Таїсією Лобач будинок на 515,9 кв. м у Луцьку. Його дружина Ірина володіє двома квартирами на 51,6 та 43,7 кв. м в обласному центрі, а також має землю в Рованцях на 0,1189 га і гараж в Луцьку.

Їздить новопризначений голова Володимир-Волинської РДА на Skoda Superb 2018 року випуску. Його дружина взяла в лізинг Toyota RAV4 2019 року.

У 2020 році Лобач отримав 41 837 гривень у Волинській ОДА та 31 689 гривень кредиту. Ірина Лобач отримала 22435 гривень та 833 гривні доходу від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Готівкою тримає голова РДА 20 000 доларів та 520 000 гривень, тобто загалом приблизно понад мільйон гривень.

Нагадаємо, 18-го травня голова Володимир-Волинської РДА Юрій Лобач представив своїх заступників, ними стали Віктор Сапожніков та Андрій Сторонський.


коментарів: 3
  1. Що означає робити неправильні висновки щодо призначення себе і попасти в гречку

  2. Ніби у Володимирі відсутні достойні люди,щрб зайняти ці посади..ну хай Сторонський ще молодий,а Сапожнікову то таки пора на відпочинок.Молодим-дорогу!!!

  3. Якраз ці посади і зайняли достойні люди! Бажаю успіхів на новому робочому місці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
28 Січня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі