<
Народні депутати з Волині пропонують перейменувати російсько-радянські назви вулиць

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:31 | 12.05.2022 / Новини / , /
Перегляди
566
/ коментарів 5

Ігор Гузь спільно з народними депутатами Іриною Констанкевич та В’ячеславом Рубльовим підготували звернення до влади всіх 54 територіальних громад Волині про необхідність перейменування вулиць, які мають в собі не тільки радянські, але і російські маркери культури та історії.

«Вважаємо, що це є одним із актуальних та дієвих методів боротьби з впливом «руского міра», – йдеться на фейсбук-сторінці Ігоря Гузя.

Агресори на тимчасово окупованій території відразу розпочинають процес перейменування. Повертають українські назви вулиць і населених пунктів до старих російсько-радянських топонімів.

Станом на сьогодні загалом у Волинській області перейменування потребують 838 вулиць.

Список з такими вулицями є відкритим і напрацьований спільно з платформою Декомунізація. Україна.

Знаходьте свою громаду та перегляньте назви вулиць у вашому місті чи селі за списком.

“Прошу владу громад найближчим часом винести питання про перейменування і увіковічнити в назвах Героїв, гідних діячів історії та культури українського народу від давнини і до тепер”, – зазначає Ігор Гузь.


коментарів: 5
  1. Згідна,проживаю у Луцьку на вулиці Станіславського(російський театральний режисер)який не має жодного відношення до України.

    • А може тим хто без роботи залишився, пенсія хоч щось отримує, без хліба не залишиться. А от що робити таким, які попали під скорочення та мають на утриманні неповнолітніх дітей? Вони точно будуть у захваті від тих перейменованих об’єктів та вулиць..

  2. Всі ці перейменування вже треба було давно провести ,вісім років кацап веде війну з Україною ,а в нас ще купа назв пов’язаних з цим фашистом .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі