<

Нардепи заявили про низьку ефективність виконання Рябошапкою обов’язків генпрокурора

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:35 | 6.03.2020 / Новини / , /
Перегляди
1
/ 1 коментар

Верховна рада України в ході позачергового засідання у четвер, 5-го березня, висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Відставку генпрокурора підтримали 263 народних депутатів.

“Ставлю на голосування для прийняття в цілому постанову про висловлення недовіри генеральному прокурору Рябошапка Руслану. Прошу голосувати. За 263. Рішення прийнято”, – заявив глава ВР Дмитро Разумков.

Таким чином, за відставку Рябошапки проголосували 179 нардепів від “Слуги народу”, 36 нардепів від ОПЗЖ, 15 – “За майбутнє”, 16 – “Довіра” і 17 позафракційних депутатів.

Зокрема, нардепи схвалили проект постанови №3154 “Про висловлення недовіри генеральному прокурору Рябошапці Р. Г.”. Пропозиція про відставку генпрокурора спочатку було ініційована 158 нардепами.

У постанові зазначено, що існують усі підстави стверджувати про низьку ефективність виконання Рябошапкою обов’язків генерального прокурора і, як наслідок, його невідповідність займаній посаді.

“Нерозслідування, гальмування розслідування найбільш резонансних кримінальних проваджень свідчить про небажання, неможливість або нездатність генерального прокурора забезпечити виконання завдань, поставлених законом перед Офісом прокурора, в тому числі і перед прокуратурою у цілому”, – повідомляється у документі.

“Висловити недовіру генеральному прокурору Рябошапці Руслану Георгійовичу, що має наслідком його відставку з посади. Ця постанова набирає чинності з моменту її прийняття”, – підкреслюється у постанові.

один коментар
  1. а от петі з юлею низька ефективність виконання рябошапкою обов’язків генпрокурора дуже таки подобалася

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Липня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі