Нардеп Ігор Гузь в студії БУГу відповідав на запитання в прямому ефірі

17:19 | 24.06.2020 / Рубрика: Новини / Позначка: / Коментування вимкнено

24-го червня у студію БУГу на прямий ефір завітав народний депутат Ігор Гузь.

Парламентар дав відповіді на запитання журналістів та виборців. Попередньо запитання читачі БУГу лишили їх під анонсом.

У депутата запитували про його думку щодо реформи децентралізації, зокрема об’єднання громад в окрузі, лобіювання питання ремонту доріг у регіоні. Поцікавилися і про те, чи буде Ігор Гузь брати участь у місцевих виборах, підтримуючи певного кандидата у Володимирі чи Нововолинську та які його думки та прогнози щодо місцевих виборів. Чи треба, на його погляд, змінювати владу у цих містах та яким чином зробити так, щоб інвестор, який приходить на місця, піклувався про комфорт громади.

В ефірі запитували про проблеми регіону та критичну позицію щодо уряду Шмигаля, оцінку роботи президента і його команди, а також про місцеві питання 19-го виборчого округу.

Вайбер
20 коментарі
  1. Андрій Фанат / 24.06.2020 - 12:37 /

    Молодіжна політика. Чи не вважаєте маніпуляцією створення ГО Молодіжний центр “Новий Володимир” якраз на передодні виборів і починати роботу такого “центру” з роздачі коштів на проєкти? Це початок підкупу виборців? Коли на окрузі стара вада почне думати за молодь? Адже через 5-10 років тут не буде кому жити, адже всі намагаються втекти, що в у ВВ то і у НВ та у селах

  2. Валерій М. / 24.06.2020 - 13:09 /

    Чи бачите в Нововолинську варіанти ревіталізації шахт на щось не “смердюче-курчаковскье”. Наприклад культурні або туристичні одиниці і залучення в це ресурсів/інвесторів закордону.
    Адже всі закриті шахти, які можуть бути дійсно чимось крутим( не тільки шахти ) в нас закинутих речей вистачає.

  3. Аркадій / 24.06.2020 - 15:17 /

    Прокоментуйте будь ласка премії міської ради міста Нововоинськ в період пандемії?

  4. Володимерчан / 24.06.2020 - 15:55 /

    Доброго Дня Ігоре!
    Я розумію що зараз є набагато більше важніших проблем які потрібно вирішувати…
    Але будь-ласка поставте запитання до Міністра оборони якщо територія Танкового полку є під власністью міноборони коли почнеться якійсь рух з вирішенням цієї проблеми.
    Томущо тута лазять багато підлітків і взагалі скоро буде повноцінний ліс якщо недай Бог когось не привалить рештками від старих будівель.
    Тому зверніть на це увагу!
    Томущо це майже цент міста.
    Якщо нічого не будуть будувати то хочаби розчизьте цю територію.
    Дякую від лиця всіх Володимерчан

  5. Володимерчан / 24.06.2020 - 15:59 /

    Річка Луга та річка Риловиця.
    Це доволі не маленькі річки якщо їх розчистити.
    Коли ми цього дочекаємся та чи сильно дорого це буде вартувати?

  6. Володимирчан / 24.06.2020 - 16:09 /

    Доброго Дня Ігоре!
    Знову Танковий полк!
    Я розумію що є багато проблем які є більш нагальними, але будь-ласка поставте питання танкового полка на порядок деного томущо під завалини може попасти люба дитина дай не знаєш шо від цеї території очікувати, скоро там вже цілий ліс буде….
    Тому прошу від лиця всіх володимирчан будь-ласка вирішіть питання з танковим полком.!!
    Не втікайте від відповідальності розумію що тяжко але в кожного своя робота))
    Буду дуже вдячний!

  7. Оля Коханюк / 24.06.2020 - 16:19 /

    ЧИ правда, що Сапожніков захворів на коронавірус?

  8. Оля Коханюк / 24.06.2020 - 16:24 /

    розкажіть яка ситуація з відеоспостереженням у Нововолинську. У Благодатному ви допомагали з цим – як ситуація там?

  9. Андрій / 24.06.2020 - 16:52 /

    Ваше відношення до видання “Княжий Град” та безпосередньо до редакційної політики пов’язаної з скандальними матеріалами та судовою справою

  10. Андрій / 24.06.2020 - 17:00 /

    У Нововолинську ви чітко заявили про своє відношення до пана мера та його команди. Яке бачення стосовно Володимира? Кого підтримувати будете ?

  11. Саша / 24.06.2020 - 17:00 /

    Чому ні поліція ні прокуратура не реагує на відверту змову ВУКГ і ПП “МП САНТЕХМОНТАЖ” під час освоєння майже 200 000 грн? Матеріали справи тут https://radar.in.ua/u-travni-trotuar-u-chervni-tender-novyj-syuzhet-dlya-dyadka-prokurora/?fbclid=IwAR0msfPSkHOgCuE7jRw2IoJ1xxjAJygODoXwp_zGLHH_BtB3wqLQMMz_XNc

  12. Андрій Божук / 24.06.2020 - 17:02 /

    Скільки законопроектів написано ОСОБИСТО вами, а не в складі груп чи фракцій?

  13. Славік / 24.06.2020 - 17:26 /

    Чому напередодні місцевих виборів так “активно” взялись за Сапожнікова, бо Саганюк не по зубам?

  14. Іра / 24.06.2020 - 17:31 /

    Нікому не сікрєт шо ви пропихали приєднання Заріччя до Володимира-Волинського. Для чого? Не надоїло говорити не правду людям

  15. Горожан / 24.06.2020 - 17:37 /

    Збережіть будьласка Ефір

  16. волинянин / 24.06.2020 - 17:44 /

    чи можливо відновити проводникове радіомовлення особливо на селі

  17. Ігор / 24.06.2020 - 17:46 /

    Чи будете підтримувати Ігора Пальонку на голову Володимирської ОТГ?

  18. містян / 24.06.2020 - 17:52 /

    Аваков чорт?

  19. sashdmark / 24.06.2020 - 18:05 /

    Сапожніков диявол?)

  20. Анатолій Степанович / 24.06.2020 - 18:05 /

    Чому нічого не говорите про то, що на черговій сесії будуть змінювати цільове призначення біля Валів городища паном Саганюком і його людми з метою будівництва його сина. Якщо вам це не відомо то як це оцінюєте? Проект є на сайті міської ради. Дякую за відповідь!