<

Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

13:46 | 25.09.2022 / Новини / , , /
Перегляди
219
/ Коментарі відсутні

26-го вересня, громадянам країни-терористки росії буде заборонено в’їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим в Польщі і в той же час один із найбільших в Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітряні та морські прикордонні переходи.

Про це пишуть Волинські новини з посиланням на варшавський аеропорт.

У летовищі повідомляють, що указом Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польща посилила обмеження на в’їзд для російських громадян. Це результат угоди між прем’єр-міністрами Польщі, Естонії, Литви та Латвії.

«Згідно з розпорядженням Міністерства внутрішніх справ і адміністрації, Польща посилила обмеження на в’їзд для російських громадян», – йдеться в пресрелізі аеропорту імені Шопена.

Згідно з новими правилами, від 19 вересня громадяни Російської Федерації не можуть в’їжджати на територію Республіки Польща через зовнішній кордон з економічною, спортивною, туристичною чи культурною метою. Заборона також поширюється на в’їзд через повітряні та морські прикордонні переходи.

«Це обмеження почне діяти від понеділка, 26 вересня. У тому числі в аеропорту імені Шопена», – сказано в повідомленні.

Крім того, Литва, Латвія та Естонія у відповідь на повномасштабне вторгнення РФ в Україну теж перестали пускати росіян із шенгенами, виданими будь-якими державами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Листопада, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі