<
«Нафтогаз» підняв ціну на газ для українців

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:24 | 11.11.2019 / Новини / , , /
Перегляди
0
/ коментарів 11

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у листопаді підвищила ціну для населення на 14,65%. У порівнянні з ціною на жовтень, до 4899 гривень за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та транспортних витрат).

Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням прес-служби “Нафтогазу” – це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді. У компанії нагадали, що ціна газу для населення в Україні зараз визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням.

Формула міститься в постанові уряду від 3 квітня 2019 року № 293 та діє до кінця 2019 року. Для визначення ціни газу для потреб населення та інших споживачів, що отримують газ на регульованих умовах (ПСО).

“Нафтогаз” вибирає найнижчий рівень серед 4 визначених урядом варіантів – ціни “Нафтогазу” для комерційних споживачів за минулий місяць, дані Мінекономрозвитку щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозваженої ціни на українській енергетичній біржі й ціни за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року.

У цьому місяці найменшою виявилася ціна “Нафтогазу” для комерційних споживачів на умовах передоплати. Також повідомляється, що в цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від “Нафтогазу” “Газовий запас” (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої кошти.

Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться йому на рахунок у повному обсязі.

У жовтні ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО, знизилась на 4,9% проти вересня та становила 4 272,76 грн за тисячу кубометрів.

коментарів: 11
  1. А от за це велика подяка За команді та слугам народа! Яки вони молодці, красави! Наче на фортепіані одним місцем по клавішам стучать.

  2. Благослови боженько За команду, Дякуємо за такий приємний сюрприз! Все ж хотілося б десь так на 16-17%

  3. вівці для того і існують. шоб їх стригти, і не має значення, Зе там буде чи пеця. Це капіталізьм, малята, доляр понад усе !

  4. Як був газ по 8.50 грн то всі мовчали а зараз підняли трошки ціну після того як знизили то всі скиглять на ЗЕ

      • знов Усер-агент путіна шось має проти капіталізму.. коли вже прийде Усер-свідомий і розбереться з Усером-агентом ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Субота
30 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі