<

На «Ягодині» виявили контрафактні навушники та смартгодинники

03:45 | 14.08.2021 / Новини / /
Перегляди
503
/ 1 коментар

Прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль марки «DAF».

Під час огляду у ньому виявили контрафактні бездротові навушники та смартгодинники, – йдеться на сторінці Волинської митниці.

Згідно з товаросупровідними документами, переміщувався товар «Збірний вантаж», загальною вартістю 52 353,56 доларів США з польської компанії в адресу столичного підприємства.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу працівниками митниці виявлено понад 2 тисячі бездротових навушників та смартгодинників, походження яких викликало сумніви.

Через підозру можливого порушення прав інтелектуальної власності, митниками з частини товару відібрано зразки та направлено до патентно-правової фірми з метою визначення їх оригінальності.

Відповідно до висновку експерта, товар ввозився на митну територію України з порушенням охоронюваних законом прав інтелектуальної власності, тобто являється контрафактним.

В результаті, працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил за ст. 476 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення вилучено до винесення судом рішення у справі.

один коментар
  1. Від кого схвалення ,від цензора ,чи маєте десь іншого кабінетного схвалювача ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі