<

На Волинській митниці вилучили 140 ввезених із порушенням автомобілів – їх передали ЗСУ

23:18 | 30.07.2022 / Новини / , , /
Перегляди
779
/ Коментарі відсутні

Станом на 28-ме липня зі складів Волинської митниці на потреби Збройних сил України передали 140 автомобілів, які були ввезені на територію України з порушенням митних правил. 

Про це розповів керівник Волинської митниці Микола Татарчук, –повідомляє Суспільне.

Зі слів Миколи Татарчука, конфіскований транспорт передали після рішення суду за зверненням окремих військових частин і зареєстрованих, відповідно до законодавства, збройних формувань, які беруть участь у відсічі збройної агресії.

«На складах Волинської митниці накопичилась певна кількість товаро-матеріальних цінностей, які були вилучені під порушенням митних правил і очікують вирішення питання в суді. Якщо суд прийняв рішення щодо вилучення на користь держави, тоді в законному порядку передаємо на їхні потреби», – говорить очільник митниці.

Окрім авто, для військових передали засоби гігієни, лікарські засоби, шини та акумулятори, що були ввезені з порушенням. Микола Татарчук зазначив: із Волинської митниці на ЗСУ загалом передали товарно-матеріальних цінностей на більш як 30 мільйонів гривень.

Також на митниці зафіксували декілька випадків, коли власники автомобілів, які не встигли розмитнити свій транспорт під час «нульового» розмитнення, відмовилися від нього на користь української армії. Ці автівки, додав Микола Татарчук, також віддадуть на потреби військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
27 Вересня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі