ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Вівторок, 26 вересня 2017, 03:05

На Волині відбулися змагання мисливських собак

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:42 | 17.05.2016 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!
0

Три дні шість борсуків «екзаменували» мисливських собак Волинської, Львівської, Рівненської і Тернопільської областей.

Першого дня були випробування «чотирилапих мисливців», а відтак відбулися змагання мисливських собак різних порід та лайок.Вони проходили у двогектарному вольєрі поблизу с. Усичі Луцького р-ну (тут також діє 10-гектарний вольєр для випробувань і змагань мисливських собак по підсадному кабану), – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ

– Загалом проведено 56 пусків на випробуваннях і 33 – на змаганнях, – каже голова Волинської обласної організації Федерації мисливського собаківництва України Ігор Жмурко. – Маємо два польових чемпіони – західно-сибірську лайку Пушок Василя Лисика (м. Радехів Львівської обл.) та ягдтер’єра Бай Ірини Лукашук (м. Рожище, Волинь).

Суддя національної категорії Віктор Дрокін, коментуючи змагання, відзначив високий рівень мисливських собак, особливо лайок. При цьому наголосив, що від консолідації власників мисливських собак залежить майбутнє українського собаківництва і, зокрема, культури полювання в мисливських угіддях України.

Другі місця вибороли західносибірська лайка Тагіл-Клик Олега Данкевича (м. Сколе Львівської обл.) та ягдтер’єр Танк Ягд-Універсал Володимира Матросова (с. Черкаси Ковельського р-ну). Бронзу відповідно завоювали Бангай (ЗСЛ) Володимира Мельника (м. Шумськ, Тернопільщина) та ягдтер’єр Аркан Сергія Стасюка (м. Луцьк). До слова, Бай і Аркан – вихованці собачого розплідника «Чорне узлісся» (власник Ігор Жмурко).

Віктору Дрокіну у сіддівстві допомагали Володимир Писаренко та Володимир Матросов. Мисливських собак екзаменували шість борсуків, одного із них його власник Ігор Жмурко наприкінці першого дня випустив на волю.

– Він брав участь у восьми найпрестижніших змаганнях норних собак у П-подібній норі та трьох – у вольєрі, – зізнався Ігор Васильович. – Сподіваюся, цей досвід йому знадобиться у природі…

22 травня ц. р. о 9.00 год. на стадіоні, що знаходиться на вул. Писаревського (район Теремно) у Луцьку, відбудеться обласна виставка мисливських собак, на яку організатори запрошують усіх мисливців області.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"