<

На Волині «накрили» фірму, яка незаконно продавала автозапчастини, привезенні з-за кордону

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:42 | 23.08.2019 / Новини / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Податківці Волині викрили схему з незаконного ввезення та реалізації автомобільних запчастин відомих світових брендів. за результатами перевірки виявлено 8 тисяч запчастин на загальну вартість понад два мільйони гривень.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Високовартісні автомобільні запчастини, перевозились в Україну шляхом подрібнення партій товарів та з приховування від митного контролю.

Надалі незаконно ввезенні товари реалізовувались на території України через мережу Інтернет за готівкові кошти, з використанням можливостей поштово-експедиторських служб. При цьому, з метою ухилення від сплати податків, місцевими «бізнесменами» не відображались реальні обсяги реалізації товарів. 

Податкова міліція Волині провела огляди за адресами офісних та складських приміщень діяльності Інтернет-магазинів. В результаті  виявлено та вилучено понад 8000 одиниць автомобільних запчастин відомих світових брендів (автомобільні фільтри, радіатори, частини ходових, підвісок, кузовів та інше), орієнтовною вартістю більше 2 мільйонів гривень.

Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, чорнові записи, банківські картки та іноземні документи, що підтверджують використання схеми мінімізації митних платежів в частині їх ввезення,  шляхом подрібнення партій, а також документи, які вказують на факти реалізації таких запчастин за необліковану готівку.

На даний час вирішується питання про накладення арешту, проведення огляду вилучених ТМЦ та призначення відповідних експертиз.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
3 Червня, Субота
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі