<

На річці Західний Буг у Володимир-Волинському районі знайшли і знищили низку «підривок» для риби

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:49 | 7.02.2021 / Новини / , /
Перегляди
110
/ коментарі 3

4-го лютого Волинський рибоохоронний патруль спільно з колегами з Львівського рибпатруля здійснили знищення місць та засобів незаконного вилову риби на річці Західний Буг поблизу сіл Заставне, Литовеж, Мовники Володимир-Волинського району.

На протилежному березі річки поблизу сіл Пісочне, Старгород, Шихтарі Червоноградського району Львівської області рибоохоронці знищили так звані «підривки», – інформує Волинськмй рибоохоронний патруль.

Бензопилами було зрізано тички для «павуків» – дерев’яні стовбці, що ставляться на протилежні береги водойми, на які натягуються дроти та сітні полотна призначені для незаконного вилову риби. Всі ці засоби, були встановлені невідомими особи. Під час роботи знищено чотири таких стовби та демонтовано сім дротяних тросів, що між деревами перетинали річку.

«Минулого року у березні волинські рибпатрульні здійснили аналогічний рейд з небайдужими рибалками. Тоді було знищено десять таких «підривок», та за рік несумлінні рибалки повторно встановили знаряддя для незаконного рибальства. На жаль, порушники не розуміють усіх наслідків своїх дій, адже ресурси водойм обмежені і кількість риби у них зменшується саме через таку діяльність. Закликаємо рибалок бути небайдужими та долучатися до контролю за порядком на водних об’єктах.

Рибпатрульні обох відомств й надалі здійснюватимуть колективні рейди щодо контролю за дотриманням правил рибальства та протидії незаконному вилову», – прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

коментарів: 3
  1. А чому так мало? тільки чотири? Хай пройдуться по березі річки і всі позрізають.і хай частіше рейди роблять по весні на заплавах коли риба нериститься, а її сітями гатять і електро вудками, бо скоро взагалі не буде що ловити у р.Буг. для цього потрібно лиш бажання і чиста совість.

  2. Нехай нічних електрикив позрізають. Чи вони тільки тих хто не заплатив кошмарять? А коли до них звониш, то вони кажуть “не лізти не в своє діло”. Наступні розмови з риб патрулем буду записувати.

  3. Тут совісті рибнадзору замало.Мусимо самі (рибалки) долучатися до охорони Бугу, бо деколи бачимо і боїмося начовпсти морду. Особливо в нерест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Липня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі