На Маневиччині віряни «московського патріархату» чатують біля храму
У селі Чорниж на Маневиччині вже кілька тижнів не можуть поділити церкву. Раніше громада провела голосування, де більшість вирішила возз’єднатися із Православною церквою України.
Але попри офіційне рішення про перехід, потрапити до храму віряни після голосування не змогли. Щоразу прихильники «московського патріархату» зустрічають біля воріт і не пускають всередину, йдеться у сюжеті 12 каналу.
Два тижні тому, коли тут проголосували за перехід парафіяльної громади до Православної церкви України, прихильники «московського патріархату» на чолі зі священником на зборах громади не з’явилися. Зате після голосування храм майже не покидають: чатують, аби не пускати прихильників ПЦУ.
У переддень Трійці люди запросили священника ПЦУ із сусіднього села Тельчі, аби відправити панахиду за померлими. Втім молитися довелося на вулиці. Прихильники УПЦ «МП» їх не пустили.
«В нас же українська церква! Ну який «московський патріархат»? Ми відділилися. 1991 року все відділилося, в нас нема московського патріархату! Сьогодні раненько в нас пройшла панахида, ми всі зійшлися, ми їх теж запросили. Вони ж завозять якогось батюшку свого до нас», – каже місцева жителька Валентина, котра виступає проти переходу храму до ПЦУ.
Місцевого священника УПЦ Ростислава Павловича під час цього конфлікту не було. Як пояснила матушка, йому стало зле. тож він пішов відпочити. Згодом до нього приєдналася й сама жінка. Але прихильники московського патріархату розходитися не поспішали.
Тож проводити панахиду за померлими священник ПЦУ мусив перед зачиненими воротами.
Читайте також: Крики, співи та шарпанина: у Скулині на Ковельщині поскандалили через церкву
А поліція де ,чи забули про свої обов’язки .
Документ, офіційний, про від`єднання від УПЦ МП маєте? То чому не викликали поліцію і не звільнили храму? Знову злякалися?
Що прямо зараз чатують?
А де відповідальність за зраду в час війни?
У воєнкомат їх всіх!
Перейменуйте село у Чорнокнижники, обнесіть високим парканом і залийте бетоном. Шо там довго бавитись