<
На День Незалежності в Маріуполі планують публічне судилище над полоненними

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:16 | 12.08.2022 / Новини / , /
Перегляди
294
/ Коментарі відсутні

Російські окупанти планують влаштувати показове судилище над військовополоненими в Маріуполі 24-го серпня, тобто на День Незалежності України. За допомогою цих дій вони хочуть залякати бійців ЗСУ або ж показати хоч якісь «досягнення» за відсутності реальних перемог на фронті.

Такою інформацією поділився мер Маріуполя Вадим Бойченко на брифінгу в четвер, 11 серпня, – пише УНІАН.

“Понад 10 тисяч перебувають у в’язницях, з них багато військових. І вони хочуть де-небудь на наше свято, День Незалежності, влаштувати свій шабаш в Маріуполі”, — повідомив Бойченко.

За словами міського голови, окупанти прагнуть організувати судилище 24 серпня. Однак в якості альтернатив розглядаються і інші символічні дати.

“Нашу перлину (камерна філармонія — УНІАН), де відбувалися виключно культурні події, перетворюють на місце “вистави” під назвою судилище над нашими військовополоненими, яких, на жаль, дуже багато у в’язницях, які окупанти створили навколо Маріуполя”, — додав Бойченко.

Мер вважає, що своїми діями рашисти переслідують одну з двох цілей: або показати хоч якісь “досягнення” за відсутності реальних перемог, або залякати українських захисників, які воюють на фронті.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що росія готує показове судилище над українськими військовополоненими в Маріуполі. Для цього окупанти збирали тюремні клітки на сцені камерної філармонії.

За даними Головного управління розвідки, таким способом ворог прагне посилити моральний тиск не полонених солдатів і залякати мирних громадян України. Сім’ї захисників “Азовсталі” вже звернулися в ООН з вимогою перешкодити незаконному “трибуналу”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 Грудня, Неділя
9 Грудня, Субота