<

Мобілізованих без підготовки не відправляють на передову, – Маляр

01:02 | 19.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
145
/ 1 коментар

Мобілізованих не направляють на передову без належної підготовки, а питання розсилок повісток через «Дію» не обговорюється.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у телеграм

Заступниця міністра заявила, що російська пропаганда використовує фейки та міфи для дискредитації мобілізації в Україні.

«Наразі повістки через «Дію» не видають. І питання це не опрацьовується», – підкреслила вона.

Маляр наголосила також, що в Україні не мобілізовують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. Військовозобов’язана жінка може отримати повістку лише для уточнення даних. Бо вони, згідно з законом, повинні це робити що 5 років.

«Ще один російський наратив, що мобілізованих одразу без підготовки відправляють в Бахмут. Насправді, мобілізованих, які не проходили військової служби, направляють до навчальних центрів. Через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання», – повідомила Маляр.

Вона зазначила, якщо військового без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край – потрібно повідомити про це на телефони гарячої лінії.

«Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії. Для того, щоб оперативно розібратись і вжити заходів, потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив. Номери гарячої лінії Міністерства оборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442 та 044-454-44-99», – сказала заступниця міністра.


один коментар
  1. Шо там та Ганна знає. Перетворилася в балабола, вот і все.
    Я більше поважним бойовим комбатам вірю про рівень підготовки новобранців і тривалість їхнього життя на нулі після Малярської “підготовки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі