ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Субота, 23 вересня 2017, 23:13

Мешканці, будинку який згорів на Різдво, просять про допомогу

12:43 | 11.01.2017 / Рубрика: Любомль / Прокоментуй!
0

З 6 на 7 січня у Любомлі на вулиці Незалежності, 56 загорілася оселя на дві квартири.

На першому поверсі жила сім’я Борухів, на другому – Людмила Семенчук із 6-річною донькою, – Район.Любомль.

Коли почало горіти, сім’я Борухів уже спала. Донька Олена почула крізь сон шум, видалося, що то салюти хтось запускає, а це шифер стріляв.

«Я виглянула у вікно і на снігу побачила, як відбивався вогонь. Побудила рідних і відразу зателефонувала в «пожежну». Поприбігали сусіди. Найперше винесли газовий балон, вимкнули пробки. Врятували дещо з речей та техніки. Дякувати Богу, що всі живі, бо рятувальники казали, що ще б якихось 15 хвилин і ми могли задихнутися від чадного диму», – розповідає Олена Борух.

Пожежа була такого масштабу, що на підмогу приїхала ще одна машина. На першому поверсі було по коліна води.

«У хаті все псується: вже облетіла штукатурка, валиться грубка, стеля будь-якого моменту може рухнути. Словом, жити там взагалі не можна. Хто, скільки може, допоможіть, – звертається до небайдужих людей Олена.

Ще будемо дуже вдячні, якби порадили спеціаліста, який подивився б хату і сказав, що можна тут зробити. Чи взагалі ці стіни підлягають відновленню і чи витримають, коли переробимо дах. Зараз усе покрите льодом. Страшно уявити, що буде, як відпустить мороз».

Номер рахунку доньки погорільців 5168 7573 1761 3778 (Патієвич Вікторія Степанівна).

Людмила Семенчук проживала з донькою без чоловіка. У ту ніч вони були на службі у церкві, а коли повернулися все було охоплено вогнем.

Їхній другий поверх вигорів повністю. Врятувати нічого не вдалося: ні одягу, ні документів, ні грошей, ні хоч якогось майна. Залишилося лише те, в чому були одягнені.

Детальніше за тел. 097-7930449 (Людмила).
Номер картки сестри 4149 4978 6378 1607 (Моісеєнко Ірина).

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"