<

Луцька «Волинь» здобула першу перемогу в сезоні

09:39 | 15.08.2017 / Новини /
0

Луцька «Волинь» у матчі 6 туру Чемпіонату України здобула першу перемогу в грі проти «Черкаського Дніпра».

Волиняни перемогли з рахунком 3:2, – пише ІА Волинські новини.

Ще у першому таймі лучани вийшли уперед за рахунок голу Романа Степанова, який повернувся до складу команди з обласного чемпіонату. Йому вдалося головою замкнути подачу з кутового на 35-й хвилині матчу.

На початку другого тайму Сергій Петров, який вийшов на заміну у перерві, заробив пенальті, який, в свою чергу, без проблем реалізував Владислав Шаповал – 2:0.

Ще за 10 хвилин, на 66-й хвилині, Андрій Ляшенко вийшов віч-на-віч із голкіпером гостей та не зближуючись із ним пробив точно у дальній кут – 3:0.

Після цього лучани дещо збавили темп гри та встигли двічі пропустити у власні ворота: на 75-й хвилині Тарасенко забив головю після розіграшу кутового, а на 82-й хвилині Крамар був першим на добиванні, знову ж таки після розіграшу стандарту у виконанні гостей.

Дещо сумбурне завершення гри таки принесло лучанам бажану та вкрай необхідну першу перемогу у першій лізі.

Наступний поєдинок «Волинь» проведе на виїзді 19 серпня. Суперником лучан буде охтирський «Нафтовик».